خرید اینترنتی انواع بند رخت آپارتمانی

بند رخت های آپارتمانی تاشو در واقع یک راه حل مناسب برای خشک کردن لباس ها در معرض هوای آزاد  می باشد در واقع این بند رخت ها به درستی برای حل معزل کمبود جا در زندگی مدرن و آپارتمان نشینی طراحی شده اند که به دلایل مختلف نمی توان از بند رخت های سنتی استفاده کرد.

 

 

بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline نمونه ای بسیار مرغوب از انواع بند رخت های آپراتمانی می باشد که در ابعاد و اشکال مختلف طراحی و تولید می شوند، این بند رخت با دارا بودن قابلیت تاشو براحتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

خرید بند رخت آپارتمانی مدل تاشو به دلیل کاربردی بودن و قیمت مناسب آن به عنوان یکی از لوازم خانگی پر مصرف امری ضروری می باشد، این محصول به دلیل دارا بودن ابعاد مناسب در حین جمع شدن و همچنین باز شدن باله های آن بسیار محبوب می باشد.

 

 

به جرات می توان گفت یکی از دلایل محبوبیت این بند رخت تاشو فلزی، جنس بدنه آن می باشد که از آلومنیوم بوده، این بند رخت علاوه بر اینکه در مقابل رطوبت بسیار مقاوم می باشد دارای وزن کمی نیز بوده و براحتی قابل حمل و نقل می باشد.

 

 

 بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Clothesline دارای ابعاد جمع و جوری می باشد در حالت تاشده ابعاد آن 60*100 سانتی متر و در حالت باز دارای ایعاد  93*55*148 سانتی متر می باشد. بعد از استفاده می توانید براحتی آن را جمع و در گوشه ای از تراس یا حمام نگه داری کنید.

 

 

وزن این بند رخت تنها 5300 گرم می باشد و همه افراد خانواده می توانند براحتی آنرا جابجا کنند. از مهمترین مزیت های این بند رخت می توان به امکان استفاده از آن برای انواع لباس ها اشاره کرد از جمله انواع مانتو، شال، پالتو و حتی لباس های نوزادان.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی انواع بند رخت آپارتمانی به وب سایت تک سبد مراجعه نموده و از خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید