خرید اینترنتی میناکاری اصفهان

اگر شما قصد هدیه برای دوستان خود دارید یا قصد رفتن به یک مهمانی و بردن یک جشم روشنی مناسب دارید و سردرگم می باشید که چه چیزی بخرید که علاوه بر زیبایی، دارای قیمت مناسب نیز باشد می توانید یکی از محصولات صنایع دستی را به عنوان هدیه انتخاب کنید.

 

 

در میان تنوع بینظیر صنایع دستی ایرانی یکی از بهترین گزینه ها برای شما خرید میناکاری می باشد. زیرا این هنر زیبا دارای تنوع بینظیر از محصولات می باشد که می تواند طیف وسیعی از سلایق و بودجه را پوشش دهد و مناسب برای انتخاب می باشد.

 

 

انتخاب قاب بشقاب میناکاری می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای یک هدیه دوستانه باشد، زیرا این قاب بشقاب می تواند بر روی دیوار اتاق خواب، پذیرایی و حتی نشمین نصب شود و علاوه بر دمیدن روح زندگی در محل مورد استفاده، یادآور خاطرات خوش دوستی شما باشد.

 

 

اگر قصد خرید قاب میناکاری را دارید می توانید قاب بشقاب میناکاری طرح نوارا انتخاب کنید. این قب بشقاب زیبا دارای یک بشقاب میاکاری با زیر ساخت مسی با قطر 25 سانتی متر می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی طراحی و تولید شده است.

 

 

این قاب بشقاب زیبا دارای ابعاد 4.3*29*29 سانتی متر بوده و دارای یک قاب چوبی با طرح مشبک بسیار سبک و زیبا بوده که می توانید آنرا به عنوان یک قاب دیواری یا حتی بر روی میز نیز استفاده کنید و جلوه ای ویژه به محل زندگی و کار خود بدهید.

 

 

این قاب زیبا می تواند به عنوان یک هدیه بسیار زیبا را به عنوان یک پیشکش یا هدیه ای زیبا به دوستان، خانواده و عزیزان خود هدیه کنید یا حتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار زیبا و تاثیر گذار برای کسب و کار خود مورد استفاده قرار دهید.

 

 

برای مشاهده متنوع ترین قاب بشقاب های میناکاری اصفهان و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان http://tehran-mina.ir/به لینک زیر مراجعه نمائید

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید