خرید جعبه خاتم کاری اصفهان | تک سبد

صنایع دستی در کشور ما پتانسیل تبدیل شدن به یکی از قطب های درآمد زایی کشور فارغ از صنایع نفتی را دارد، در واقع صنایع دستی مجموعه ای بینظیر و کاملا بومی و ملی می باشد. ایران با دارا بودن تنوع صنایع دستی و انتخاب به عنوان سومین کشور تولید کننده برتر صنایع دستی توانسته است سهم خوبی از بازار صنایع دستی جهان را به خود اختصاص دهد.

تنوع صنایع دستی کشورمان ایران بسیار زیاد می باشد و از جمله مهمترین آنها می توان به هنر میناکاری یا میناسازی، خاتم کاری، قلمکاری، مسگری اشاره کرد.

یکی از انواع صنایع دستی پر طرفدار در کشور ما که دارای سابقه ای طولانی می باشد هنر خاتم کاری می باشد که بیش از 90 تا 95 درصد از نهاده های اولیه این هنر زیبا در داخل کشور تولید می شود و در شرایط تحریم اقتصادی این هنر می تواند کمک شایانی به در/امد زایی کشور کند.

تنوع محصولات خاتم کاری یکی از ویژگی ها و دلایل محبوبیت این هنر می باشد بطوری که بسیاری از گردشگران خارجی در لیست تهیه صنایع دستی ایرانی خرید خاتم کاری حتی یک جعبه جواهرات خاتم کاری را قرار داده اند تا توانسته باشند یک اثر هنری نفیس تهیه کنند.

شما نیز به عنوان یک ایرانی با خرید صنایع دستی و استفاده از آن در زندگی روزمره خود می توانید گامی در جهت حمایت و توسعه صنایع دستی کشور برداشته و صد البته از مزایای آثار مثبت استفاده از صنایع دستی در زندگی خود بهرمند شوید.

به عنوان مثال اگر به دنبال تهیه هدیه ای برای عزیزان خود می باشید می توانید به جای خرید انواع کالاهای وارداتی بی کیفیت یکی از انواع صنایع دستی داخلی را تهیه کنید و گامی مثبت در جهت رشد و پویایی صنایع دستی کشورمان بردارید.

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد با فراهم آوردن مجموعه ای بینظیر از محصولات خاتم کاری امکان خرید جعبه خاتم کاریارزان و با کیفیت را برای شما فراهم آورده است. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزایای همراهی با تک سبد می باشد.

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید