آشنایی با انواع دستگاه بخور سرد

در سال های اخیر با توجه به افزایش آلودگی هوا و همچنین کاهش بارندگی های اخیر و خشکی هوا بیشتر افراد نسبت به استفاده از انواع دستگاه رطوبت ساز در خانه و محل کار خود تمایل دارند.

یکی از انواع دستگاه های رطوبت ساز دستگاه بخور سرد خانگی می باشد که این امکان را فراهم می آورد که بدون گرم شدن هوا و با مصرف انرژی کمتر رطوبت محیط تامین شود.

در حال حاضر در بازار فروش این محصول انواع مختلفی از دستگاه بخور سرد وجود دارد که دارای مدلهای مختلف و قیمت های متفاوتی می باشد که بسته به ابعاد و کارایی آن متفاوت می باشد.

در این مقاله قصد داریم شما را انواع دستگاه بخور سرد ارزان آشنا کنیم و به طور مختصر اطلاعاتی در رابطه با نحوه عملکرد و کارایی این محصولات توضیح بدهیم با ما همراه باشید با یک معرفی اجمالی.

دستگاه بخور سرد مدل دوناتی

دستگاه بخور سرد مدل دوناتی که یکی از ارزان ترین دستگاه بخور سرد در بازار می باشد، این محصول دارای ابعاد 5*2 سانتی متر و وزنی معادل 30 گرم می باشد که حمل و نقل آن را بسیار آسان کرده است.

این دستگاه بخور سرد ارزان یمت را می توانید براحتی با خود همراه داشته باشید و با توجه به نداشتن مخزن آب در هر کجا که می باشید تنها کافی است آن را داخل یک لیوان آب گذاشته و تا زمانی که درون ظرف آب میباشد کار می کند.

دستگاه بخور سرد طرح کوزه

یکی دیگر از دستگاه های بخور سرد ارزان قیمت، دستگاه بخور سرد طرح کوزه می باشد که دارای مخزنی با ظرفیت 2.4 لیتر می باشد که امکان استفاده از  انواع اسانس های گیاهی به منظور بهبود هوا یا خوشبو کردن محیط  را دارا می باشد.

از ویژگی های این دستگاه بخور سرد می توان به امکان تولید بخور با حجم حدود 350 میلی لیتر بر ساعت اشاره کرد که امکان تنظیم میزان بخور دستگاه با استفاده از دکمه کنترلی تعبیه شده بر روی بدنه دستگاه وجود دارد.

ابعاد این دستگاه بخور سرد ارزان عبارت است از *19*37 سانتی متر و وزن آن 738 گرم  بوده و دارای رنگ بندی متنوعی می باشد و در کف مخزن  یک چراغ رنگی تعبیه شده که با روشن کردن زیبایی چشم نوازی پیدا می کند.

دستگاه بخور سرد یونیزه lovely baby

یک دستگاه بخور سرد با ظاهری زیبا و متفاوت و ابعاد جمع و جور که ان را به یکی از محبوب ترین دستگاه های بخور سرد تک نفره مبدل کرده است. این دستگاه دارای ابعاد 7.2*12.5 سانتی متر می باشد و براحتی قابل حمل بوده.

ظرفیت مخزن این بخور سرد ارزان 180 میلی لیتر می باشد و با توجه به ابعاد جمع و جور آن بسیار مورد استقبال قرار گرفته است بخصوص برای افراد شاغل که نیاز به استفاده از بخور سرد در محل کار خود دارند.

با هر بار پر کردن مخزن اسن دستگاه بخور می تواند تا 6 ساعت بخور سرد اسپری کند و در صورت تمام شدن آب به طور اتوماتیک خاموش می شود. این محصول دارای یک چراغ ال ای دی با نور ملایم می باشد که مناسب برای استفاده به عنوان چراغ خواب می باشد.

دستگاه بخور سرد طرح لیمو

یک دستگاه بخور با ابعاد جمع و جور که می توانید آن را به همراه خود داشته باشید و از آن براحتی استفاده کنید، ابعاد این محصول 11.2*8*8سانتی متر می باشد و ظفیت مخزن آن حدود 180 میلی گرم بوده.

این دستگاه بعد از 4 ساعت کار کردن مداوم به صورت خودکار خاموش می شود . دارای یک چراغ ال ای دی می باشد که می توانید از آن به عنوان چراغ خواب استفاده نمائید.

 

برای مشاهده تنوع محصولات و دریافت اطلاعات فروش اینترنتی دستگاه بخور ارزان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید.

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید