ساعت دیواری چی و از کجا بخریم ؟

ساعت دیواری یکی از وسایل ضروری در هر خانه و حتی دفتر یا محیط کاری می باشد، بنابراین نیاز به انتخاب یک ساعت دیواری متناسب با دکوراسیون و محیط مورد استفاده امری ضروری به نظر می رسد. در حال حاضر انواع مختلفی از ساعت دیواری شیک و مدرن موجود می باشد.

 

 

ساعت دیواری های کلاسیک یکی از انواع ساعت دیواری های موجود در بازار لوازم خانگی می باشد که دارای شخصیت و وقار خاصی می باشند و به نوعی اصالت دکوراسیون منزل و محل کار شما را حفظ می کند و زیبایی دو چندانی به محل مورد استفاده می دهد.

 

 

اما همه ما می دانیم صنایع دستی روح زیبایی و زنده خاصی در خود دارند و استفاده از آنها در محیط زندگی می تواند طراوت و تازگی را به شما هدیه دهد. ساعت دیواری طرح میناکاری یکی از انواع صنایع دستی می باشد که علاوه بر جنبه تزئنی کاملا کاربردی نیز می باشد.

 

 

شما می توانید با خرید ساعت دیواری میناکاری علاوه بر آنکه یکی از وسایل مورد نیاز در منزل خود را تهیه کنید در واقع یک تیر و دو نشان کرده اید زیرا علاوه بر یک ساعت یک اثر هنری زیبا و چشم نواز نیز با خود به خانه برده اید که زیبایی چشم نوازی دارد.

 

 

مدل و طراحی ساعت دیواری میناکاری می تواند بسیار متنوع باشد و همین امر موجب می شود که بر اساس هر سلیقه ای موردی وجود دارد. ساعت میناکاری با قاب خاتم یکی از انواع ساعت دیواری صنایع دستی می باشد که ظاهری بسیار شیک و چشم نواز دارد.

 

 

اگر به دنبال تهیه یک هدیه شیک و چشم نواز برای عزیزان خود می باشید می توانید هدیه ساعت دیواری میناکاری را امتحان کنید. ی هدیه زیبا و شم نواز که می تواند نهایت ذوق و سلیقه و احساسات شما را به گیرنده هدیه القا کند.

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات صنایع دستی و خرید عمده ساعت دیواری میناکاری به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای اصل و با کیفیت از تخفیفات ویژهاین وب سایت بهرمند شوید.

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید