0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

محافظ موبایل آیفون طرح ارتشی مخصوص گوشی های iphone سری 5 شامل 5, 5S, 5SEو سری 6 شامل 6, 6S و 6 plus و آیفون 7 و 7 plus می باشد.

این محافظ به طرح ارتشی بوده و علاوه بر جنبه حفاظت از گوشی موبایل ، طرحی جوان پسند و متمایز دارد. این محافظ فوق العاده مستحکم و هیچ آسیبی به بدنه گوشی شما وارد نمی کند.

توضیحات کالا

محافظ موبایل آیفون طرح ارتشی مخصوص گوشی های iphone سری 5 شامل 5, 5S, 5SEو سری 6 شامل 6, 6S و 6 plus و آیفون 7 و 7 plus می باشد. این محافظ به طرح ارتشی بوده و علاوه بر جنبه حفاظت از گوشی موبایل ، طرحی جوان پسند و متمایز دارد. این محافظ فوق العاده مستحکم و هیچ آسیبی به بدنه گوشی شما وارد نمی کند.

اگر به دنبال این هستید که جلوه ای تازه به گوشی موبایل آیفون خود بخشیده و از آن در برابر آسیب های مختلف حفاظت نمایید به شما محافظ موبایل آیفون طرح ارتشی را پیشنهاد می نماییم.

این محافظ فوق العاده مستحکم بوده و در عین ظرافت و راحتی نصب آن بر روی گوشی و جدا نمودن آن به بهترین نحو از گوشی شما حفاظت می نماید. این محافظ طرح ارتشی داشته که این روزها در میان جوانان بسیار پر طرفدار بوده و نمای خاص و متمایزی به گوشی آیفون شما می بخشد تا در میان دوستان خود خاص و متمایز باشید.

ویژگی های محافظ موبایل آیفون طرح ارتشی :
- دادن استایل پر طرفدار ارتشی به گوشی آیفون شما
- محافظت کامل از آیفون شما در برابر هر گونه آسیب شکستن و خش
- عرضه شده برای آیفون سری 5 (5/5S) و سری 6 (6/6S) و سری +6 و همچنین آیفون 7 و +7
- جلوه گر آیفون شما و محافظت کامل از آن
- دادن حس خوب در گرفتن آیفون به دست و عدم سر خوردن آن از دست شما
- ضد ضربه و ضد لک

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای محافظ موبایل آیفون طرح ارتشی
جدیدترین محصولات