0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

دستگاه نقاشی سه بعدی ساز DIY Kids 3D Forming machine محصولی جذاب برای کودکان بالای 6 سال است که امکان خلق نقاشی های 3D با ماژیک های مخصوصی که درون پکیج محصول می باشد را برای بچه ها فراهم می کند. این مجموعه شامل یک دستگاه خشک کن، صفحات شابلون دار و یک برد طراحی به همراه 4 عدد ماژیک مخصوص در رنگ های آبی، سبز، قرمز و زرد می باشد. اگر بخواهید از شابلون ها استفاده کنید کافیست ماژیک رنگ مورد نظرتان را برداشته و روی خطوط شکل بکشید، صفحه شابلون را درون دستگاه قرار داده و پس از مدت زمان لازم در بیاورید. همانطور که مشاهده می کنید کاملا سفت شده اما حالت انعطاف پذیری دارد.
این محصول خارق العاده را برای فرزند عزیزتان خریداری کنید و تجربه ای تازه در جهت شکوفای استعداد های درونی آن به او هدیه دهید. تفریحی سالم که ساعت ها فرزند شما را سرگرم می کند در حالیکه در افزایش قدرت تخیل و خلاقیت کودک نیز تاثیر بسیار مثبتی دارد.

توضیحات کالا

دستگاه نقاشی سه بعدی ساز DIY Kids 3D Forming machine محصولی جذاب برای کودکان بالای 6 سال است که امکان خلق نقاشی های 3D با ماژیک های مخصوصی که درون پکیج محصول می باشد را برای بچه ها فراهم می کند. این مجموعه شامل یک دستگاه خشک کن، صفحات شابلون دار و یک برد طراحی به همراه 4 عدد ماژیک مخصوص در رنگ های آبی، سبز، قرمز و زرد می باشد.

دستگاه نقاشی سه بعدی ساز

 

اگر بخواهید از شابلون ها استفاده کنید کافیست ماژیک رنگ مورد نظرتان را برداشته و روی خطوط شکل بکشید، صفحه شابلون را درون دستگاه قرار داده و پس از مدت زمان لازم در بیاورید. همانطور که مشاهده می کنید کاملا سفت شده اما حالت انعطاف پذیری دارد.

 

این محصول خارق العاده را برای فرزند عزیزتان خریداری کنید و تجربه ای تازه در جهت شکوفای استعداد های درونی آن به او هدیه دهید. تفریحی سالم که ساعت ها فرزند شما را سرگرم می کند در حالیکه در افزایش قدرت تخیل و خلاقیت کودک نیز تاثیر بسیار مثبتی دارد.

دستگاه نقاشی 3 بعدی ساز

به وسیله ی این دستگاه 3D ساز می توانید نقاشی های زیبا با ماژیک های مخصوص موجود در جعبه بکشید و در عرض چند دقیقه آنها را برجسته و سه بعدی کنید و به آنها حجم ببخشید.این اسبای بازی هنری هدیه ای زیبا و ارزنده به کودکان بالای 6 سال می باشد.

دستگاه نقاشی 3d ساز

در واقع جادوی سه بعدی در این ماژیک های خاص هست که دستگاه سه بعدی ساز آن را تکمیل می کند.این ماژیک ها در 4 رنگ سبز، قرمز ،زرد و آبی در جعبه موجود می باشند.همچنین پکیج دارای 10 صفحه شابلون و یک صفحه ی برد طراحی برای کشیدن نقاشی دلخواهتان می باشد.

خرید دستگاه نقاشی سه بعدی ساز

همچنین شما میتوانید از شابلون های موجود در جعبه هم استفاده کنید.به این صورت که روی خطوط شابلون را با ماژیک رنگ دلخواه پر کنید و سپس درون دستگاه گذاشته و با روشن کردن دکمه ی دستگاه پس از چند دقیقه به صورت سه بعدی تحویل بگیرید.رنگ سه بعدی به راحتی از روی شابلون جدا می شود.

قیمت دستگاه نقاشی سه بعدی ساز

ویژگی خاص این اسباب بازی در این است که که تعامل و تفریح بین والدین و فرزندان را بیشتر میکند و کودکان با همفکری و کمک گرفتن از والدین به صورت تک نفره و یا گروهی از کار کردن با این دستگاه نقاشی سه بعدی ساز لذت می برند.و اوقات فراغت خود را با تفریحات سالم و مفرح و هنری پر می کنند.

خرید دستگاه نقاشی 3 بعدی ساز

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دستگاه نقاشی سه بعدی ساز
جدیدترین محصولات