0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

115000 تومان

این روزها افراد بر اساس نوع کار خود از فرم ویژه ای استفاده می کنند، از جمله افرادی که در مکان هایی مانند کافه ها فعالیت دارند، این افراد نیاز به استفاده از پیش بند های مخصوص داشته تا علاوه بر تبلیغ برند کافه خود، به نوعی نظم و پاکیزه گی محل کار خود را نشان دهند. محصول فوق نمونه ای بسیار خوش دوخت و با کیفیت از پشیبند باریستا می باشد که با استفاده از پارچه جین بسیار با کیفیت و مرغوب تهیه شده است. بند های این پیشبند باریستا خوش دوخت از چرم مصنوعی می باشد و یراق آلات با کیفیتی در تولید ین پیشبند استفاده شده است.

 نوع پارچه استفاده شده در تهیه این پیشبند در کنار رنگ چرم مورد استفاده برای بند های آن، زیبایی خاصی به این محصول داده است. این پیشبند زیبا دارای ارتفاع 78 سانتی متر و پهنای 51 سانتی متر است. با خرید این پیشبد زیبامی توانید لوگو مجموعه خود را بر روی آن چاپ کنید.

اضافه به سبد خرید

توضیحات کالا

 در بسیاری از مشاغل نیاز به استفاده از فرم مخصوص برای کار کردن می باشد، به این ترتیب افرادی که در کافه ها، رستوران ها، شیرینی فروشی ها و... کار می کنند نیاز به استفاده از پیشبند مخصوصو با کیفیت دارند تا از دنیای فشن و مد کاری عقب نمانند. در واقع افراد مشغول به کار در این مجموعه ها با استفاده از پیشبند های مخصوصی که دارای لوگوی چاپ شده بر روی آن می باشند می توانند علاوه بر نشان دادن پاکیزگی محیط کاری خود به نوعی برند کاری خود را به طور مستمر تبلیغ کنند. یکی از اکسسوری هایی که این روزها در کافه ها توسط باریستا کاران مورد استفاده قرار می گیرد، پیشبند هایی مشهور به پیشبند باریستا می باشد که دارای ظاهری متفاوت با سایر پیش بند ها می باشد.

 

 خرید اینترنتی پیش بند باریستا

 پیشبند باریستا مدل جین

 

یکی از تفاوت های اساسی پیش بندهای مورد استفاده در آشپزخانه ها با پیش بندهای مورد استفاده در کافه ها جنس پارچه مورد استفاده می باشد. مناسب ترین پارچه برای تولید پیش بند باریستا، پارچه های جین می باشد که دارای کیفیت و دوام بالایی می باشد. محصول فوق نیز نمونه ای بسیار با کیفیت از یک پیشبند باریستا جی می باشد که د ارای بند هایی از جنس چرم مصنوعی می باشد.

 

 قیمت پیش بند باریستا

 

پیش بند باریستا ارزان قیمت فوق دارای ارتفاع 78 سانتی متر و پهنای 51 سانتی متر و قابل استفاده برای افرادی با اندام نرمال می باشد. این پیش بند جین دارای بندهای چرمی می باشد که جلوه ویژه ای به این محصول داده است و این بندها با استفاده از اتصالات فلزی بسیار با کیفیت به پیش بند متصل شده است.

 

خرید پیش بند باریستا 

 پیش بند باریستا قیمت

 

بر روی دامن این پیش بند یک عدد جیب بزرگ در نظر گرفته شده است که بر روی آن امکان چاپ لوگو و برند شما می باشد. در اقع با چاپ لوگو و برند خود بر روی پیش بند، تبلیغاتی موثر خواهید داشت. بر روی قسمت های مختلف این پیش بند از قطعات فلزی استفاده شده است که زیبایی چشم نوازی به آن داده است.

 

خرید پیش بند باریستا

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پیشبند باریستا مدل جین
جدیدترین محصولات