0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

پنکه چند منظوره بیمر به گونه ای طراحی شده است که شما بتوانید آن را در دو حالت دیواری و رومیزی استفاده نمائید. این پنکه دارای پایه کلیپسی با قابلیت تنظیم می باشد که به شما اجازه می دهد آن را به لبه میز یا هر جای دیگر متصل کرده و از آن استفاده نمائید، هر چند پایه این پنکه به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید از آن برای اتصال به دیوار و استفاده در حالت دیواری استفاده نمائید. این پنکه دارای 5 پره با قابلیت جدا شدن می باشد که طول هر پره 16 سانتی متر بوده. این پنکه را می توانید در زاویه دلخواه خود تنظیم نموده که با استفاده از قابلیت تاشو بودن پایه پنکه امکان پذیر می باشد. این محصول به دلیل ابعاد کوچک قابل استفاده در فضاهای مختلفی بوده و عمل جابجایی هوا را به خوبی انجام می دهد. دکمه خاموش/ روشن شدن این پنکه بر روی سیم آن تعبیه شده است.

توضیحات کالا

یک پنکه خوب باید علاوه بر آنکه دارای طراحی ظاهری زیبا و کارآمدی باشد، فضای کمی را اشغال نموده و عمل جابجایی هوا را به خوبی انجام دهد. پنکه چند منظوره بیمر که به پنکه ملخی نیز معروف می باشد دارای طراحی کارآمد و کاربردی داشته و به شما این امکان را می دهد که به دو حالت رومیزی و دیواری از آن استفاده کنید. این پنکه دارای ابعاد کوچکی می باشد و از پلاستیک فشرده با کیفیت به رنگ سفید تهیه شده است. این محصول را می توانید در کارگاه های صنعتی و جاهایی که دستگاه سرمایشی وجود ندارد قابل استفاده می باشد.

 

پنکه چند کاره

 

این پنکه به دلیل ابعاد کوچک و طراحی خاص خود فضای کمی را اشغال می کند و قابلیت جابجایی هوا را به خوبی انجام می دهد. در طراحی این پنکه 5 پره با طول 16 سانتی متر در نظر گرفته شده که براحتی قابلیت اتصال و جدا شدن به بدنه پنکه را داشته.  از مهمترین ویژگی های این پنکه، طراحی خاص پایه این پنکه بوده که به صورت کلیپسی می باشد که امکان اتصال به لبه میز یا هر جای دیگری را به شما می دهد.

 

پنکه چند کاره بیمر

خرید اینترنتی پنکه چند کاره رومیزی

 

از دیگر ویژگی های پنکه کلیپسی چند منظوره بیمر می توان به قابلیت تاشو بوده پایه آن اشاره کرد، پایه این پنکه در دو قسمت قابلیت تاشو شدن داشته یکی در قسمت اتصال به پره ها و دیگری در قسمت اتصال پایه به کف می باشد که به شما امکان تنظیم زاویه پنکه در زاویه دلخواه را می دهد. ارتفاع پایه 17 سانتی متر می باشد.

 

پنکه چند کاره رومیزی

 مینی پنکه کلیپسی

 

ابعاد کلی این پنکه 14*40*51 سانتی متر می باشد و وزنی در حدود 381 گرم دارد، شما می توانید این پنکه را به دلیل قابلیت نصب و مونتاژ راحت، ابعاد کوچک و وزن کم همراه خود داشته باشید. این پنکه رومیزی را می توانید همراه خود به محل کار برده و با توجه به پایه کلیپسی  قابلیت اتصال به لبه میز و غیره را داشته که امکان استفاده از آن را آسان می کند.

 

خرید اینترنتی مینی پنکه کلیپسی

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پنکه چند منظوره بیمر مدل 1000
جدیدترین محصولات