0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

لامپ خودرو مدل Multi Color با قابلیت نصب بر روی انواع چراغ های کوچک، پلاک، جلو و کلیه سوکت های سکن با پایه آریایی و تنوع 15 رنگ محبوب مجهز به ریموت کنترل برای تغییر رنگ نور لامپ ها به صورت مجزا یا خاموش/روشن کردن و تنظیم شدت نور دهی، و تنظیم حالت نور دهی به صورت های چشمک زن، پلیسی، رندوم می باشد.

این لامپ ها از 6 عدد LED با روکش ژله ای تشکیل شده اند که دارای قدرت نور دهی بسیار بالایی بوده و بر روی انواع موتور نیز قابل نصب می باشد. توان مصرفی لامپ ها 2 وات و دامنه ولتاژ آن 12 ولت می باشد و جزو لوازم جانبی محبوب برای نورپردازی ماشین های اسپورت و خودرو های لوکس می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

لامپ خودرو مدل Multi Color با قابلیت نصب بر روی انواع چراغ های کوچک، پلاک، جلو و کلیه سوکت های سکن با پایه آریایی و تنوع 15 رنگ محبوب مجهز به ریموت کنترل برای تغییر رنگ نور لامپ ها به صورت مجزا یا خاموش/روشن کردن و تنظیم شدت نور دهی، و تنظیم حالت نور دهی به صورت های چشمک زن، پلیسی، رندوم می باشد. این لامپ ها از 6 عدد LED با روکش ژله ای تشکیل شده اند که دارای قدرت نور دهی بسیار بالایی بوده و بر روی انواع موتور نیز قابل نصب می باشد. توان مصرفی لامپ ها 2 وات و دامنه ولتاژ آن 12 ولت می باشد و جزو لوازم جانبی محبوب برای نورپردازی ماشین های اسپورت و خودرو های لوکس می باشد. 

لامپ ال ای دی خودرو

دارای 15 رنگ متنوع و رنگ سفید

لامپ خوردو مدل Multi Color

تغییر رنگ لامپ به دلخواه با کنترل

قابل نصب برروی تمامی خودروها

دارای قابلیت فلش زن

لامپ خودرو multi color

لامپ خوردو مدل Multi Color LED System Car قابل‌ نصب برای انواع چراغ کوچک, چراغ پلاک و کلیه سوکت های سکن با پایه آریایی دارای ریموت برای تغییر رنگ‌های لامپ و یا روشن و یا خاموش کردن و یا کم و یا زیاد کردن و حالت چشمک‌زن نور لامپ‌ها را دارد و مناسب برای انواع خودرو سواری و سنگین و همچنین موتورسیکلت می‌باشد. لامپ خوردو مدل Multi Color با لامپ‌های LED شش عددی باروکش ژله‌ای با نوردهی بسیار عالی و ریموت کنترل جهت تغییر رنگ و حالت‌های نور با تولید گرمای بسیار ناچیز و مصرف بسیار کم یکی از محصولات حرفه‌ای و بسیار پرطرفدار در نورپردازی خودرو است. 

لامپ خودرو مولتی کالر

 ویژگی های لامپ خوردو مدل Multi Color :

- تغییر رنگ لامپ به دلخواه با کنترل
- خاموش و روشن کردن لامپ
- کم و زیاد کردن نور لامپ
- دارای قابلیت فلش زن
- دارای روکش ژله ای برروی LED
- قابل نصب برروی تمامی خودروها

لامپ رنگی خودرو ریموت دار

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای لامپ خودرو مدل Multi Color
جدیدترین محصولات