512

کیف پشت صندلی خودرو ارگانایزرشناسه کالا: Back Seat Organizer

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی کیف پشت صندلی خودرو ارگانایزر

کیف پشت صندلی خودرو ارگانایزر Back Seat Organizer با طراحی جدید و بسیار کارآمد مناسب فضای بلا استفاده پشت صندلی ماشین دارای محفظه ها و جیب های متعدد با ابعاد مختلف از جنس برزن اصل با کیفیت تولید بسیار عالی می باشد.

از طریق بند های بالایی کیف به پشت گردنی صندلی خودرو آویزان شده و نصب می گردد. قابل تبدیل شدن به کیف دستی ، بسیار سبک و جادار دارای محفظه خنک کننده نوشیدنی ها و در 3 رنگ کرم، توسی و مشکی عرضه شده است.

کیف پشت صندلی خودرو ارگانایزر Back Seat Organizer با طراحی جدید و بسیار کارآمد مناسب فضای بلا استفاده پشت صندلی ماشین دارای محفظه ها و جیب های متعدد با ابعاد مختلف از جنس برزن اصل با کیفیت تولید بسیار عالی می باشد.

از طریق بند های بالایی کیف به پشت گردنی صندلی خودرو آویزان شده و نصب می گردد.

قابل تبدیل شدن به کیف دستی ، بسیار سبک و جادار دارای محفظه خنک کننده نوشیدنی ها و در 3 رنگ کرم، توسی و مشکی عرضه شده است. 

دارای 4 عدد جای خودکار، 2 عدد محفظه بزرگ برای کتاب و ... ، 1 عدد جای قوطی نوشابه، 1 عدد جای بطری و 1 عدد جای موبایلی می باشد که به بهترین نحو امکان استفاده از فضای غیر قابل استفاده ماشین را فراهم نموده است.

کیف پشت صندلی خودرو ، محصولی با طراحی جالب و بسیار کارآمد است . این کیف به سادگی بر روی قسمت پشتی صندلی های جلوی خودرو نصب می شود و امکان استفاده از فضای بلااستفاده پشت صندلی را برای سرنشینان عقب ماشین محیا می کند .

کیف پشت صندلی ماشین بسیار جادار بوده و دارای محفظه های بزرگ و کوچک متعددی می باشد . شما می توانید وسایل مختلف ، نظیر نقشه ، بطری ، خودکار ، عینک و ... را درون آن قرار دهید تا در موقع نیاز ، از آنها استفاده نمایید .

کیف پشت صندلی با محفظه خنک نگهدارنده محصولی است که باعث می شود خوارکی ها و نوشیدنی های ما در خودرو سر و سامان بگیرند و ما به راحتی به آنها دسترسی داشته باشیم . این کیف علاوه بر داشتن فضاهای زیاد و متنوع دارای محفظه خنک نگهدارنده ی نوشیدنی ها هم می باشد که خود از ویژگی های نوین و منحصر به فرد این محصول می باشد. محصل نصب این محصول پشت گردنی صندلی خودرو می باشد و یکی دیگر از ویژگی های این محصول امکان تبدیل به کیف دستی قابل حمل می باشد.

افراد ، به دلیل استفاده مداوم از اتومبیل ، وسایلی را که مورد نیاز دارند ، درون ماشین قرار می دهند . ولی به دلیل عدم وجود جای مناسب برای آنها ، وسایل مختلف به صورت پخش شده در کف ماشین ، روی صندلی و حتی درون صندوق عقب خودرو رها می شوند که این موضوع باعث می شود شما نتوانید وسایل مورد نظر خود را در موقع نیاز به سادگی در اختیار داشته باشید و باید همواره به دنبال آنها در میان وسایل دیگر بگردید .

جاخودکاری 4 عددی
2 عدد محفظه بزرگ
یک عدد جای قوطی نوشابه
یک عدد جای بطری
یک عدد جا موبایلی
برند : Back Seat Organizer
سایز ابعاد : 39cm*60cm
فقط در رنگ مشکی موجود می باشد
بسیار جا دار
محکم و بادوام ، سبک و از جنس برزنت با کیفیت
امکان تبدیل به کیف دستی قابل حمل
قابلیت نصب به پشت گردنی صندلی خودرو

برای حل این مشکل ما به شما محصولی با عنوان کیف پشت صندلی خودرو را پیشنهاد و معرفی می کنیم . این کیف ، به شما امکان می دهد تا وسایل خود را به سادگی و در کمترین فضای ممکن به صورت مرتب درون خودرو قرار دهید . کیف پشت صندلی ماشین ، به سادگی قابلیت نصب و استفاده را دارد . تنها کافیست بند کیف را به دور پشت گردنی صندلی ماشین بیاندازید و وسایل لازم را درون محفظه های آن قرار دهید .

کیف پشت صندلی ماشین
قابلیت تبدیل شدن به کیف دستی قابل حمل
دارای محفظه خنک نگهدارنده برای انواع نوشیدنی خنک
از جنس برزنت , بادوام , سبک و بسیار جا دار
قابل نصب به پشت گردنی صندلی

کیف پشت صندلی ماشین ، دارای محفظه های متعددی با ابعاد مختلف می باشد که شما می توانید وسایل مختلف خود نظیر بطری ، خودکار ، عینک ، نقشه و ... را درون آن قرار دهید . با استفاده از این کیف شما می توانید وسایل خود را در قسمتی خاص از اتومبیل قرار دهید تا در صورت نیاز به سادگی در دسترس شما باشد . این امر مانع از پخش وسایل می شود که در نتیجه آن فضای مرتب و آرامش بخش تری را درون خودرو خواهید داشت .

اینک ما محصولی جدید را به شما معرفی می نماییم کیف پشت صندلی از جنس برزنت با کیفیت که با قرار دادن وسایل درون آن و وصل کردن کیف به پشت گردنی صندلی می توانید به راحتی به وسایل مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.این کیف سبک , بادوام و بسیار جا دار بوده و حتی می توانید این محصول را به کیف دستی قابل حمل تبدیل کنید.از دیگر ویژگی های کیف Back Seat Organizer محفظه خنک نگهدارنده نوشیدنی های خنک است که با قرار دادن نوشیدنی هایی مانند نوشابه , آب میوه , آب معدنی درون آن نگرانی ناشی از گرم شدن آنها نخواهید داشت.اندازه ارگانایزر پشت صندلی 39x60 سانتی متر بوده و فقط به مشکی موجود می باشد.این محصول دارای جا خودکاری(4 عدد) , دو عدد محفظه بزرگ , 1 عدد جای قوطی نوشابه , 1 عدد جای بطری و 1 عدد جا موبایلی است.
تا به حال توجه کرده اید سرنشینان عقب خودرو ، جای کافی برای قرار دادن وسایل خود ندارند . این مشکل در مواردی نظیر مسافرت ، بیشتر نمایانگر خواهد شد و عدم وجود فضای کافی باعث سخت تر شدن شرایط داخل خودرو می شود . کیف پشت صندلی ، به شما این امکان را می دهد تا از فضایی که کاملاً فاقد امکان استفاده است ، نهایت بهره وری را داشته باشید ..

وسایل در ماشین های شخصی نیاز به نظم دارند!
شما از یک فضای بی استفاده مثل پشت صندلی ماشین میتونید بهترین استفاده رو بکنید و وسایلتون رو توی کیف پشت صندلی ماشین بزارید!!!
کیف پشت صندلی باعث می شود خواکی ها و نوشیدنی های ما در خودرو سر و سامان بگیرند و ما به راحتی به آنها دسترسی داشته باشیم.
این کیف دارای محفظه های بزرگ و کوچک می باشد که می توانید درون آن قوطی ها نوشیدنی ، نقشه ، خودکار ، عینک ، و ... را قرار دهید . جنس کیف پشت صندلی خودرو ، از برزنت می باشد و دارای کیفیت تولیدی و مقاومت بسیار بالایی است .

ویژگی های کیف پشت صندلی خودرو :

 • طراحی جدید و بسیار کارآمد
 • تولید شده از جنس برزنت مقاوم
 • دارای کیفیت تولیدی بسیار عالی
 • امکان استفاده از فضای کاملاً فاقد استفاده پشت صندلی
 • دارای محفظه های متعدد کوچک و بزرگ
 • دارای 3 عدد جاخودکاری
 • نصب آسان
 • رنگ بندی کرم، توسی، مشکی (ارسال رنگ موجود)
 • دارای ابعاد : 54cm * 34.5cm
 • قابلیت نصب به پشت گردنی صندلی خودرو
 • قابل استفاده برای قرار دادن بطری ها و قوطی های نوشیدنی ، نقشه ، خودکار ، عینک و ...

Multifunctional Back Seat Organizer
Universal size and fit 4 Sleeve pen holder Mesh upper pocket Hook & Loop storage pocket Beverage holder Dual mesh lower pockets Ensures your car remains neat and tidy 7 separate storage compartments Velcro sealed pockets Durable design and construction Adjustable fastening Drinks & Umbrella holder
Seven pockets and two drink holders
Store items such as magazines, water bottles, and umbrellas
Washable waterproof fabric
Top fastens around almost any headrest
Bottom fastens around seat for secure fit
Folds for easy storage between uses
Dimensions: 23.23” (L) x 15.16” (W)
Product number: FH1008

Car Back Seat Organizer Storage Bag with Multi-Pocket
– Perfectly designed to fit most vehicles.

– Velcro straps.
– Won’t scratch your car seats.
– Great for keeping your seat clean.
– Easy to clean! Simply wipe clean or can be hand washed
– Great for: Gadgets, Toys, Bottles, Snacks, Pens, etc.

 

مشخصات فنی کیف پشت صندلی خودرو ارگانایزر

ویژگی های جدید

 • برند و مدل
 • ابعاد
 • جنس
 • مناسب برای
 • وزن
 • سایر

نظرات کاربران برای: کیف پشت صندلی خودرو ارگانایزر

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید