0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

159000 تومان

تابش مستقیم نور آفتاب بر روی خودرو می تواند در طول زمان منجر به از بین رفتن رنگ، درخشندگی و جلای رنگ خودرو شما بشود. استفاده از روکش خودرو یا همان چادر ماشین به شما این امکان را می دهد که از اتومبیل خود در مقابل تابش آفتاب مستقیم به خصوص در فصول گرم سال محافظت کنید. همچنین این محصول مانع از  تماس گرد و غبار، باران های اسیدی و فضله پرندگان بر روی ماشین شما می شود.

روکش خودرو فوق که با استفاده از پارچه مخصوص به رنگ سفید و آبی تولید شده و در داخل یک کیف حمل برای جابجایی آسان می باشد. این محصول نمونه ای بسیار کارآمد و ارزان قیمت می باشد که به دلیل کش دوزی شدن در قسمت جلو و عقب آن براحتی بر روی اتومبیل شما فیکس می شود. این محصول را می توانید براحتی بر روی پژو 405، پژو پارس، سمند،دنا و برلیانس استفاده کنید.

اضافه به سبد خرید

توضیحات کالا

یکی از مشکلاتی که اکثر افراد با آن گریبانگیر هستند، تغییر رنگ خودرو در اثر قرار گرفتن در زیر تابش نور خورشید می باشد. به تدریج رنگ، درخشندگی و جلای رنگ اتومبیل در اثر مجاورت با گرد و غبار، نور خورشید و حتی باران های اسیدی از بین می رود. استفاده از پارکینگ هاس مسقف تا اندازه ای می تواند این مشکل را حل کند اما در بسیاری از موارد دسترسی به پارکینگ میسر نمی باشد. بنابراین در این موارد می تواند از روکش خودرو یا همان چادر خودرو استفاده کرد که مانع از تابش مستقیم نور خورشید به بدنه اتمبیل شما می شود.

 خرید چادر خودرو ارزان

استفاده از روکش خودرو برای افرادی که مدت زیادی مجبور هستند، اتومبیل خود را در فضای باز نگه دارند بهترین گزینه می باشد تا مانع از خراب شدن اتومبیل آنها شود. چادر خودرو فوق نمونه ای ساده و ارزان قیمت از روکش خودرو محسوب می شود. این محصول قسمت های اصلی خودرو را که بیشتر در معرض شرایط آسیب‌دیدگی قرار دارند به‌خوبی پوشش می‌دهد.

 قیمت چادر خودرو

این روکش خودرو با استفاده از پارچه مخصوص و به صورت یک لایه تهیه شده است. این روکش دارای طرح راه راه آبی و سفید بوده و وزن آن در حدود 2 کیلو گرم می باشد. با توجه به اینکه قسمت هایی از این چادر خودرو کش دوزی شده است شما می توانید آنرا براحتی بر روی ماشین خود فیکس کنید و نگران لیز خوردن آن نباشید.

 خرید اینترنتی چادر اتومبیل

این روکش خودرو قابل استفاده برای انواع خودروهای پژو 405، پژو پارس، سمند،دنا و برلیانس می باشد و با پوشش دهی کامل بر روی اتومبیل  مانع از آسیب دیدن رنگ بدنه‌ی خودرو در برابر عوامل محیطی شود. این روکش خودرو در داخل یک کیفی دسته‌دار و قابل حمل ارائه می شود. این محصول دارای کیفیت قابل قبول و قیمت مناسبی می باشد و مناسب برای افرادی بوده که مجبور هستند مدت زیادی اتومبیل خود را در فضای باز بدون سقف نگهداری کنند.

بهترین چادر اتومبیل

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای روکش خودرو مناسب پژو و سمند
جدیدترین محصولات