0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از ملزومات خودرو که هر خودرویی با هر مدلی نیاز به استفاده از آن را دارد، سطل زباله خودرو می باشد. زیرا نظافت خودرو و صد البته محیط زیست بسیار حائز اهمیت می باشد. سطل زباله خودرو آیلین Ailin ، محصولی جدید با طراحی خلاقانه مناسب برای استفاده در انواع خودرو ها می باشد. این سطل زباله که از نوع در دار می باشد می تواند به حفظ نظافت محیط اتومبیل شما کمک بسزایی نماید.

ابعاد این سطل زباله *12*19 سانتی متر می باشد که شما می توانید آن را در نقاط مختلفی از اتومبیل خود نصب کنید و براحتی استفاده نمائید. این محصول که دارای جنس بدنه پلاستیکی مقاوم و دارای سه رنگ کرم، مشکی و طوسی بوده. این سطل زباله علاوه بر اتومبیل می تواند در داخل سالن های همایش و سینما نیز پشت صندلی نصب و مورد استفاده قرار گیرد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

همه ما در طول سفر با اتومبیل خواه درون شهری و خواه برون شهری مقادیری زباله خواهیم داشت. حال اگر این زباله ها درون ماشین ریخته شود منظره خوبی نداشته و اگر بیرون از ماشین پرتاب شود می تواند برای محیط زیست بسیار مضر باشد. بنابراین نیاز به محلی برای جمع آوری زباله ها در داخل ماشین بسیار ضروری می باشد. سطل زباله خودرو آیلین Ailin محصولی جدید با طراحی خلاقانه می باشد که به شما امکان رعایت نظافت داخل اتومبیلتان را می دهد.

 

 خرید اینترنتی سطل زباله اتومبیل

 

این سطل زباله خودرو آیلین درب دار را می توانید در انواع مدل های ماشین و در قسمت های مختلف اتومبیل خود نصب کنید و استفاده نمائید. این محصول به گونه ای طراحی شده که فضای زیادی را اشغال نمی کند و دسترسی راحتی داشته. در طول سفر می توانید زباله های خود را در داخل آن ریخته و در نهایت سطل زباله را تخلیه کنید و نیاز به استفاده از پاکت برای جمع آوری زباله ها در ماشین نمی باشد که از مزیت های آن محسوب می شود.

 

 قیمت سطل داخل خودرو

 

این سطل زباله که دارای جنس بدنه پلاستیکی می باشد را براحتی می توانید مورد شستشو قرار دهید. از مزیت های این سطل می توان به قابلیت استفاده از آن در داخل سالن های همایش و سالن های تئاتر اشاره کرد که به نظافت محیط سالن کمک بسزایی می کند. این محصول دارای رنگ بندی طوسی، مشکی و کرم می باشد.

 

 خرید سطل خودرو آیلین

 

به همراه این محصول یک عدد چسب دو طرفه ارائه شده که به کمک این چسب می توانید سطل را در قسمت های مختلف ماشین خود از جمله روی لبه جیب پشتی روکش صندلی برای استفاده سرنشینان عقبی یا حتی در پشت صندلی سالن های تئاتر نصب کرد.

 

 فروش سطل زباله خودرو

 

این سطل زباله با ابعاد *12*19 سانتی متر و وزنی در حدود 123 گرم یک محصول کاربردی می باشد که نیاز به استفاده از انواع کیسه برای جمع کردن زباله ها را مرتفع می سازد.

 

بهترین سطل زباله خودرو

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سطل زباله داخل خودرو آیلین
جدیدترین محصولات