0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

صافکار جادویی pops a dent یک صافکار دستی خانگی است که به کمک آن هر فرد بدون نیاز به تخصص خاصی قادر به انجام صافکاری بر روی ماشین خود خواهد بود. این محصول مدل جدید ساخت ایران در فروشگاه موجود شده است که از کیفیت بالاتری برخوردار است ضمن اینکه تولید داخلی نیز می باشد. صافکار جادویی ایرانی اصل با متعلقات کامل برای شما ارسال می شود و می توانید بدون داشتن دانش یا تجربه خاصی به راحتی خودتان تورفتگی های ماشین خود را تعمیر نمایید.

عملکرد صافکار جادویی به این صورت است که پیچ مخصوص توسط چسب حرارتی بر روی قسمتی که ضربه خورده چسبانده می شود و پس از نصب صافکار و قرار دادن پیچ مربوطه با چند چرخش بدنه به سمت بیرون کشیده شده و صاف می شود و در نهایت دستگاه از روی بدنه جدا می شود. 

توجه: صافکار جادویی شامل 1 صافکار، 3 عدد پایه پیچ، 1 عدد پیچ، 1 چسب حرارتی می باشد ( دستگاه چسب حرارتی شامل پکیج نمی باشد)


محصولات مشابه


توضیحات کالا

دستگاه صافکار جادویی pops-a-dent طراحی شده توسط کارشناسان حرفه ای و یک ابزار جادویی جهت صاف کردن آن ناحیه از خودرو که بر اثر تصادف تو رفته است  .این روش یک روش ساده اما حرفه ایست که تنها در 3 مرحله ماشین شما به همان شکل روز اولش در می آید.این ابزار یک حالت مکنده دارد مرکز آن به ناحیه تو رفته چسبانده می شود و سپس با پیچاندن پیچ مرکز قسمت تورفته به حالت اول در می آید .

این وسیله بدون آسیب رساندن به سطح ماشین قادر است تورفتگی های ایجاد شده بر روی درب اتومبیل در اثر برخورد با اتومبیل های دیگر،چرخ دستی،تگرگ و... را از بین ببرد.

صافکار جادویی به گونه ای انعطاف پذیر طراحی شده است و با حداکثر قدرت خود آن ناحیه فرو رفته را به بیرون می کشد.

 

صافکار جادویی

 

هم اکنون نمونه ایرانی این محصول با کیفیت بهتر در فروشگاه موجود شده است. طراحی این محصول دقیقا مشابه با نمونه چینی سابق بوده اما تفاوتی که دارد در کیفیت م مواد اولیه آن می باشد.

پکیج صافکار جادویی شامل اقلام زیر می باشد:

یک دستگاه صافکار

یک چسب حرارتی
سه پایه پیچ

یک پیچ

برای کار با این محصول لازم است از چسب حرارتی برای چسباندن استفاده نمایید و بیش از 5 دقیقه اجازه دهید چسب گرم شود. دقت داشته باشید همراه محصول دستگاه چسب حرارتی وجود ندارد.

 

خرید صافکار جادویی


باید سطح آن ناحیه از ماشین را به کمک سشوار و یا به روش دیگری گرم کنید مقدار درجه حرارت ایده آل جهت انجام این کار 65-85 درجه فارنهایت می باشد.

پد چسب پاپ a دنت به گونه ای طراحی شده است که پس از اتمام کار مانع از باقی ماندن چسب بر روی سطح ماشین خواهد شد.

صافکار جاودیی ماشین به گونه ای اختراع شده است که با توزیع فشار به طور مساوی به سراسر خود از خطر آسیب های اضافی و یا فرورفتگی بیشتر ماشین جلوگیری می کند.

صافکار جادویی خودرو طراحی شده است تا شما با پرداخت کمترین هزینه ممکن به صورت دستی و خانگی به انجام صافکاری خودرو خود بپردازید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای صافکار جادویی
جدیدترین محصولات