0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

مجموعه حاضر شمال یکسری از پر مصرف ترین و به عبارتی دم دست ترین ابزار ها می باشد که می تواند در منزل، اتومبیل یا حتی در محل کار شما مورد استفاده قرار گیرد. این محصوعه 12 عددی ابزار شامل یک عدد آچار فرانسه، چکش، 4 عدد پیچ گوشتی (دو عدد دو سو- دو عدد چهار سو)، کاتر، انبر دست، فازمتر، متر 200 سانتی و یک عدد نوار تفلون 5 متری می باشد.

یکی از ویژگی های این مجموعه داشتن کیف محکم از جنس پلاستیک می باشد که به طوری طراحی شده است که حمل و نقل آن آسان باشد و از گم شدن ابزار ها جلوگیری می کند. ابعاد این جعبه ابزار 12 عددی 5*21*26.5 سانتی متر می باشد که دارای یک دسته برای حمل راحتر می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

آیا تا بحال شده که برای یکسری کارهای تعمییراتی جزئی نیاز به ابزار هایی دم دستی مانند یک پیچ گوشتی دو سو یا چهارسو داشته باشید، اما به دلیل اینکه همیشه از یک استاد کار برای انجام امور استفاده می کردید این گونه وسایل را در منطل نداشته، ما در اینجا قصد داریم محصولی را به شما معرفی کنیم که مجموعه ای کامل از ابزار های مورد نیاز در هر خانه ای را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 خرید جعبه ابزار ارزان قیمت

 

مجموعه 12 عددی جعبه ابزار، این محصول با دارا بودن کیف حمل راحت ترو مرتب بودن را برای شما فراهم می آورد  و همچنین موجب محافظت از ابزار ها می شود. این جعبه دارای جنس پلاستیکی مرغوب و با کیفیت می باشد که دارای یک دسته برای حمل و نقل آسان بوده. در داخل این جعبه مکان هایی برای قرار گیری منظم ابزار ها تعبیه شده است و درب این جعبه نیز از نوع قفل دار می باشد تا در حین حمل و نقل ابزار ها بیرون نریزد.

 

 قیمت جعبه ابزار 12 عددی

 

در درون این جعبه ابزار ارزان قیمت یکسری ابزار های پرکاربرد هر چند ساده قرار گرفته است. به عنوان مثال دو عدد پیچ گوشتی دو سو و دو عدد پیچ گوشتی 4 سو که دارای سایز های مختلفی می باشد و در هر خانه ای مورد نیاز می باشد. در این جعبه ابزار یک عدد فازمتر به همراه یک عدد کاتر برای مواقع ضرری قرار داده شده است.

 

 خرید اینترنتی جعبه ابزار

 

غیر ممکن ایت در خانه ای برای یکبار هم که شده شیر آب چکه نکند، بنابراین نیاز به استفاده از آچار فرانسه برای این موارد ضروری می باشد، در چنین مواقعی یکی دیگر از ابزار هایی که بسیار کارگشا می باشد، نوار تفلون بوده که در این جعبه ابزار 12 عددی یکی از آنها وجود داشته که طول نوار تفلون 5 متر می باشد.

 

 خرید جعبه ابزار با کیفیت

 

لازم بذکر می باشد یکی دیگر از ابزار های پر کاربرد در این جعبه ابزار، انبر دست می باشد که دارای دسته ای عایق بوده. لازم بذکر می باشد جنس کلیه ابزار های این مجموعه همگی استیل ضد زنگ می باشد. حتی چکشی که در این کیف ابزار قرار دارد نیز دارای بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد. در این جعبه ابزار یک متر به طول 200 سانتی متر نیز قرار دارد.

 

خرید جعبه ابزار 12 عددی ارزان 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مجموعه 12 عددی جعبه ابزار
جدیدترین محصولات