0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

39000 تومان

حفظ نظافت و بهداشت کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و از همه مهمتر عوض کردن پوشک نوزاد می باشد که نیاز به مهارت خاصی دارد. هر چند ممکن است اینکار زمان زیادی از شما نگیرد اما باید در شرایط و مکان مناسبی انجام شود. معمولا مادران از زریانداز مخصوص تعویض پوشک بچه استفاده می کنند، اما استفاده از این زیر انداز در سفر و پیک نیک یا حتی مهمانی مشکل می باشد. کیف تعویض پوشک نوزاد، محصولی که می تواند این نیاز را براحتی برآورده سازد و به دلیل طراحی خاص و کاربردی خود همواره همراه شما باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول امکان جمع شدن آن می باشد که براحتی در ساک دستی نایلوی ارائه شده همراه محصول قابل حمل بوده تا بتوانید در شرایط مختلف از آن استفاده کنید. این زیر انداز از سه لایه تشکیل شده است که لایه داخلی پارچه ضد آب، لایه میانی اسفنج نرم و لایه بیرونی پارچه طرح دار بسیار زیبایی می باشد. در قسمت داخلی این زیر انداز سه عدد جیب در نظر گرفته شده است.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

 بچه ها نیاز به مراقب و توجه کافی دارند تا بتوانند در شرایط ایده آلی رشد کنند، یکی از مهترین نیاز های کودکان بعد از تغذیه سالم، رعایت بهداشت آنها می باشد که شامل لباس تمیز، حمام و تعویض پوشککودک می باشد. برخی از ناآرامی های کودک می تواند شامل نیاز به تعویض پوشک باشد که مادران باید با مهارت خاصی این کار را انجام دهند تا سلامت و بهداشت کودک خود را تامین کنند.

 

تعویض پوشک کودک هر چند ساده به نظر می آید اما نیاز به وسایل خاص و همچنین مهارت ارد تا بتوان براحتی از پس آن بر آمد. یکی از نیاز های مادران در حین تعویض پوشک کودک خود، یک زیر انداز مناسب می باشد که علاوه بر نرم بودن دارای خاصیت ضد آب نیز باشد تا در صورت نیاز از نشست رطوبت به سطح زیرین جلوگیری کند.

 

کیف زیر انداز تعویض پوشک نوزاد تک سبد، محصولی با طراحی جدید و کاربردی که به شما امکان تعویض پوشک کودک دلبندتان در موقعیت ها و شرایط مختلف را می دهد. این زیر انداز به گونه ای طراحی شده است که کودک شما در حین قرار گیری روی آن احساس راحتی داشته باشد.

 

یکی از مهمترین ویژگی های این محصول، خاصیت ضد آب بودن آن می باشد، که به کمک یک لایه پلاستیکی استفاده شده در آن حاصل شده است. از ویژگی های این زیرانداز می توان به قابلیت تاشو بودن آن اشاره کرد که حمل و جابجایی آن را آسان می کند.

 

لازم بذکر می باشد که به منظور راحتی کودک شما، درون این  زیر انداز تعویض کهنه نوزاد  از یک لایه اسفنجی نرم استفاده شده است که سطح آن دارای یک پوشش پارچه ای زیبا می باشد. همانطور که اشاره شد سطح اخل آن با استفاده از یک لایه نایلونی پوشش داده شده است.

 

در داخل این زیر انداز سه عدد جیب در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید در داخل آنها وسایل مورد نیاز خود از جمله دستکش یکبار مصرف، دستمال مرطوب و ... را قرار دهید. برای این محصول یک کیسه حمل پلاستیکی شفاف نیز در نظر گرفته شده که به صورت دسته دار طراحی شده است. ابعاد این زیر انداز در حالت بسته 3*18*44 سانتی متر و در حالت باز 44*67 سانتی متر می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای taksabad foldable baby mat
جدیدترین محصولات