0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

39000 تومان

نوشت افزار ها یا همان لوازم التحریر از جمله ابزارهای مورد نیاز برای نگارش و ترسیم در هر گروه سنی و کاری می باشند. اما در این میان بیشترین مخاطب این محصولات گروه دانش آموزان و دانشجویان می باشند. بسته لوازم التحریر فوق یک پکیج نسبتا کامل شامال کلیه محصولات مورد نیاز برای دانش آموزان می باشد. این پکیج شامل یک جفت مداد مشکی و قرمز، یک بسته مداد رنگی 6 رنگ، پاک کن و مداد تراش، خط کش ژله ای و دو عدد دفتر 50 برگ فنری با جلد فانتزی با کیفیت بالا می باشد که در یک بسته در اختیار شما قرار می گیرد. این پکیج شامل لوازم تحریر مناسب و استاندارد با قیمت مناسبی می باشد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

لوازم التحریر از جمله ابزار های نگارشی و ترسیمی می باشند که در هر حال برای همه گروه های سنی و کاری مورد نیاز بوده. در واقع لوازم التحریر از مهمترین ملزومات تحصیلی و اداری می باشد که دارای تنوع بسیاری بوده اما در هنگام خرید باید توجه شود که لوازم التحریر مناسب و استاندارد تهیه شود. در روزهای پایانب شهریور ماه تب و تاب خانواده ها و دانش آموزان برای خرید لاوازم التحریر بالا رفته و همه به دنبال خرید ملزومات تحصیلی از جمله لوازم التحریر با کیفیت و قیمت مناسب می باشند

 

 خرید اینترنتی پک لوازم التحریر

 

از جمله مهمترین ملزومات تخصیلی مورد نیاز که لوازم التحریر ها می باشند دارای تنوع زیادی می باشد، انواع دفتر، مداد، مداد رنگی، خودکار، پاک کن، تراش و خط کش می باشند که مورد نیاز گروه های دانش آموزی تا دانشجویی می باشند. بسته لوازم التحریر فوق یک بسته نسبتا کامل برای گروه دانش آموزی بخصوص مقطع ابتدایی می باشد. در واقع در این بسته ضروری ترین لوازم التحریر مناسب برای گروه سنی دبستان در نظر گرفته شده است که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشد.

 

 خرید پک لوازم التحریر

قیمت ست لوازم التحریر

 

در این بسته دو عدد دفتر تک خط در نظر گرفته شده است که دارای جلد های محکم بوده. این دفتر ها از نوع فنری و 50 برگ می باشند. در این پکیج دو عدد مداد یکی قرمز و دیگری مشکی در نظر گرفته شده است و یک پاک کن با کیفیت بههمراه یک مداد تراش تیز نیز قرار داده شده است.

 

 خرید ست لوازم التحریر

ست لوازم التحریر 8 عددی

 

در بسته لوازم التحریر ارزان قیمت فوق یک بسته مداد رنگی 6 تایی نیز قرار داده شده است که از کیفیت قال قبولی برخوردار می باشد و همچنین یک عدد خط کش ژله ای نشکن نیز در این بسته قرار دارد. خط کش استفاده شده در این پکیج به دلیل حالت ژله ای که دارد مناسب برای گروه دانش آموزان دبستانی می باشد.

 

ست لوازم التحریر 8 عددی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ست لوازم التحریر 8 تکه
جدیدترین محصولات