0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

انتخاب یک ساعت دیواری زیبا می تواند تاثیر بسزایی در دکوراسیون منزل یا محل کار شما داشته باشد. در هنگام انتخاب ساعت دیواری باید آنرا متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید، ساعت دیواری سیتیزن مدل اعداد رنگی یک ساعت دیواری زیبا با طراحی جدید و فانتزی می باشد که متناسب با دکوراسیون مدرن بوده.

این ساعت دیواری که دارای فرم دایره ای می باشد و قاب آن از نوع پلاستیک فشرده به رنگ شیری بوده. فرم صفحه این قاب دایره ای بوده و اعداد آن به صورت اعداد فانتزی رنگی می باشد. این ساعت دارای عقربه های ساعت گرد، دقیقه گرد و ثانیه گرد می باشد و نوع موتور آن از نوع روان گرد و بی صدا می باشد . این ساعت زیبا دارای ابعاد 31*31 سانتی متر می باشد.

توضیحات کالا

یکی از المان هایی که برای تزئین دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد، ساعت دیواری می باشد که باید متناسب با سبک دکور محلی که می خواهید از آن استفاده کنید انتخاب شود. استفاده از یک ساعت مدرن با طراحی فانتزی و زیبا می تواند تغییر بسزایی در تغییر دکوراسیون محل زندگی یا کار شما داشته باشد. ساعت دیواری سیتیزن مدل اعداد رنگی یکی از طرح های متنوع ساعت های دیواری می باشد که با توجه به طراحی جالب و رنگارنگ خود می تواند تغییر چشم گیری در فضای مورد استفاده ایجاد نماید.

 

 خرید اینترنتی ساعت دیواری ارزان قیمت

 

ساعت دیواری سیتیزن مدل اعداد رنگی دارای صفحه ای گرد بوده که اعادا بر روی صفحه به صورت فانتزی و با رنگبندی متنوعی طراحی شده اند. این رنگبندی متنوع اعداد مانع از خسته شدن چشم شده و شما در هر فاصله ای از این ساعت دیواری در خانه خود باشید می توانید ساعت را تشخیص دهید.

 

 خرید اینترنتی ساعت دیواری فانتزی

فروش اینترنتی ساعت دیواری فانتزی  

 

ساعت های دیواری مدرن با طرح پر نقش و نگار  می توانند جایگزین مناسبی برای ساعت های دیواری قیمی باشند و حال و هوای خانه شما را عوض کنند.  ساعت دیواری فوق که فرم دایره ای دارد و قاب آن از پلاستیک فشرده و به رنگ شیری می باشد که می تواند با هر دکوراسیونی هارمونی پیدا کند. ابعاد این ساعت دیواری فانتزی 31*31 سانتی متر می باشد و دارای طراحی زیبا و بامزه ای است.

  خرید ساعت دیواری تبلیغاتی

 

این ساعت دیواری دارای موتور روانگرد از نوع بی صدا بوده و منبع تغذیه آن یک باتری قلمی می باشد. این ساعت دارای عقربههای ساعت شمار، دقیقه شمار و ثاینه شمار بوده و مناسب برای استفاده در منزل و محل کار شماست. این مدل شیک، طرح سیتیزن و مدل آن به دلیل اعداد فانتزی رنگی به عنوان اعداد رنگی شناخته شده است.

 

 قیمت ساعت دیواری تبلیغاتی

 

وزن این ساعت دیواری در حدود 737 گرم می باشد که به دلیل قاب ساعت که از جنس پلاستیک فشرده بوده و نوع متریالی می باشد که در ساخت این ساعت دیواری زیبا  بکار برده شده است .

  خرید ساعت دیواری تبلیغاتی

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ساعت دیواری طرح اعداد رنگی
جدیدترین محصولات