0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND یکی از بهترین محصولاتی می باشد که می توانید با استفاده از آن ارتفاع لازم برای مانیتور خود را میسر نمایید. این محصول دارای دو جای قلم می باشد که می توانید خودککار ها و یا مداد هایی را بر روی آن قرار دهید. همچنین زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND دارای یک قسمت برای جای موبایل و یا سایر اشیا می باشد که بسیار عالی است. شما می توانید با قرار دادن مانیتور خود بر روی این رو میزی با صفحه چرخان آن را تا هر کجا که در نظر دارید بچرخانید.

زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که در بازار موجود است. شما می توانید با استفاده از این محصول ارتفاع مناسبی را برای مانیتور خود فراهم نمایید و بدن خود را در شرایط مناسبی قرار دهید. لازم به ذکر است که این محصول دارای قسمت اضافی در قسمت پشتی خود است که می توانید برگه ای را برای معرفی بر روی آن قرار دهید. لازم به ذکر است که نازل ترین قیمت برای این زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND فراهم شده است تا بتوانید با خرید آن قدمی در راه سلامت جسمانی خود بگذارید.

توضیحات کالا

زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND یکی از بهترین محصولاتی می باشد که می توانید با استفاده از آن ارتفاع لازم برای مانیتور خود را میسر نمایید.

 

زیر مانیتوری ارگونومیک

 

این محصول دارای دو جای قلم می باشد که می توانید خودککار ها و یا مداد هایی را بر روی آن قرار دهید.

 

زیر مانیتوری ارگونومی

 

همچنین زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND دارای یک قسمت برای جای موبایل و یا سایر اشیا می باشد که بسیار عالی است. شما می توانید با قرار دادن مانیتور خود بر روی این رو میزی با صفحه چرخان آن را تا هر کجا که در نظر دارید بچرخانید.

 

زیر مانیتوری کشو دار

 

زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولاتی است که در بازار موجود است.

 

زیر مانیتوری ارزان

 

شما می توانید با استفاده از این محصول ارتفاع مناسبی را برای مانیتور خود فراهم نمایید و بدن خود را در شرایط مناسبی قرار دهید.

 

پایه رومیزی مانیتور

 

لازم به ذکر است که این محصول دارای قسمت اضافی در قسمت پشتی خود است که می توانید برگه ای را برای معرفی بر روی آن قرار دهید. لازم به ذکر است که نازل ترین قیمت برای این زیر مانیتوری ارگونومیک آرمو A300 ARMO MONITOR DESK STAND فراهم شده است تا بتوانید با خرید آن قدمی در راه سلامت جسمانی خود بگذارید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای زیر مانیتور ارگونومیک آرمو
جدیدترین محصولات