0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این محصول گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ پروویژن مدل اسکایSKY TV UT-8 Digital Receiver به  شما این امکان را خواهد داد تا بدون نیاز به اینترنت شبکه های تلویزیونی را مشاهده کنید و با آنتن این دستگاه تمامی شبکه ها را مشاهده نمایید. شما می توانید گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ پروویژن مدل اسکایSKY TV UT-8 Digital Receiver را به لب تاب و یا موبایل و یا هر دستگاه دیگری که usb را ساپورت می کند متصل کرد. شما می توانید گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ پروویژن مدل اسکایSKY TV UT-8 Digital Receiver را به موبایل و گوشی تلفن اندرویدی خود متصل کنید و از آنتن های قدرتمند آن استفاده کنید تا شبکه های تلویزیونی را برای شما به خوبی پخش کند.

تیونر داخلی این محصول از نوع DVB-T می باشد و قدرت گیرندگی بالایی دارد. جستجوی خودکار شبکه ها، نصب آسان، کیفیت HD، دریافت شبکه های تلویزیونی و رادیویی، راهنمای الکترونیکی برنامه ها (EPG)، قابلیت ضبط برنامه ها و ... از مشخصات این محصول می باشد.

توضیحات کالا

این محصول گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ پروویژن مدل اسکایSKY TV UT-8 Digital Receiver به  شما این امکان را خواهد داد تا بدون نیاز به اینترنت شبکه های تلویزیونی را مشاهده کنید و با آنتن این دستگاه تمامی شبکه ها را مشاهده نمایید. شما می توانید گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ پروویژن مدل اسکایSKY TV UT-8 Digital Receiver را به لب تاب و یا موبایل و یا هر دستگاه دیگری که usb را ساپورت می کند متصل کرد.

 

گیرنده دیجیتال

 

شما می توانید گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ پروویژن مدل اسکایSKY TV UT-8 Digital Receiver را به موبایل و گوشی تلفن اندرویدی خود متصل کنید و از آنتن های قدرتمند آن استفاده کنید تا شبکه های تلویزیونی را برای شما به خوبی پخش کند.

 

گیرنده دیجیتال تلویزیون

 

تیونر داخلی این محصول از نوع DVB-T می باشد و قدرت گیرندگی بالایی دارد. جستجوی خودکار شبکه ها، نصب آسان، کیفیت HD، دریافت شبکه های تلویزیونی و رادیویی، راهنمای الکترونیکی برنامه ها (EPG)، قابلیت ضبط برنامه ها و ... از مشخصات این محصول می باشد.

 

گیرنده دیجیتال برای لب تاپ

 

گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ اسکای یو تی 8 دارای دو آنتن دستبندی و آهنربایی رومیزی می باشد که هر دو از قدرت گیرندگی بالایی برخوردار می باشند و بنا به نیاز خود می توانید از هر کدام استفاده نمایید. در صورتیکه قصد استفاده از آنتن آهنربایی را دارید لازم است آن را به بدنه پنجره و در بالاترین نقطه ای که می توانید قرار دهید تا از بیشترین کیفیت گیرندگی آنتن بهرمند شوید.

 

گیرنده شبکه

 

سیستم مورد نیاز ویندوز: 

پورت USB2.0

ویندوز 7، 8، 10

پردازشگر پنتیوم 4، 2.0 گیگاهرتز به بالا

سیستم مورد نیاز اندروید:

پورت Micro USB با قابلیت پشتیبانی از OTG

اندروید 4، 5، 6، 7

پردازشگر 1.5 گیگاهرتز به بالا

 

گیرنده موبایل

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گیرنده دیجیتال موبایل و لپ تاپ Sky ut8
جدیدترین محصولات