0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

محصولات چرمی دارای ظاهری بسیار شیک و لوکس بوده و همچنین دارای کیفیت و دوام بالایی می باشند، محصول فوق نمونه ای از یک سینی اکسسوری از جنس چرم طبیعی می باشد که دارای طراحی خلاقانه و بسیار شیکی می باشد. این محصول علاوه بر آنکه می تواند برای نظم دهی به وسایل و خرده ریز های روی میز محل کار یا میز لوازم آرایشی شما مورد استفاده قرار دهید به عنوان یک موس پد چرمی نیز قابل استفاده می باشد.

سینی اکسسوری چرم فوق با استفاده از چرم طبیعی بسیار با کیفیت و نرم ساخته شده است دارای ابعاد 19.5*20.5 سانتی متراست و در چهار گوشه آن دکمه های فلزی تعبیه شده است که با چفت شدن آنها گوشه های سینی جمع می شود و می توانید وسایل خود را در داخل آن قرار دهید.

توضیحات کالا

بسیاری از هنرمندان کشورمان در پی تولید محصولاتی با طراحی خلاقانه و کاملا کاربردی می باشند تا علاوه بر جنیه کاربردی بودن به زیبایی محیط نیز کمک بسزایی بکند. محصول فوق نمونه ای زیبا و بسیار با کیفیت از یک سینی اکسسوری از جنس چرم طبیعی می باشد که با محصولات مشابه موجود در بازار تفاوت های بسیاری دارد، جنس و طراح این سینی اکسسوری که مناسب برای استفاده بر روی میز کار یا درواور شما می باشد با نمونه های پلاستیکی موجود در بازار بسیار متفاوت می باشد.

 

 

این سینی چرمی  و موس پد که دارای ابعاد 19.5*20.5 سانتی متر می باشد با استفاده از چرم طبیعی تهیه شده است که بسیار نرم و منعطف می باشد، ویژگی انعطاف پذیری چرم بکار برده شده کمک می کند تا براحتی گوشه های سینی جمع شود که این عمل به کمک دکمه های فلزی پرس شده در چهار گوشه سینی امکان پذیر می باشد. در صورت بسته شدن دکمه ها شما دارای فضای مناسبی برای قرار دادن وسایل کوچک خود مانند سوئیچ، ساعت، انگشتر و حتی برخی از لوازم آرایش خود می باشید.

 

 

شما می توانید این سینی چرمی را بر روی میز کار خود قرار داده و برخی از وسایل خود از جمله سوئیچ، کلید، ساعت و.... در آن قرار دهید و میز مرتبی داشته باشید. شما حتی می توانید از این محصول به عنوان یک موس پد نیز استفاده کنید و به این منظور تنها کافی است دکمه های کنار سینی چرمی را باز کنید و قسمت روی آن را روی میز قرار داده و موس را بر روی آن حرکت دهید.

 

 

 

این محصول با استفاده از چرم طبیعی بسیار با کیفیت و با ضخامت مناسب تهیه شده است و که علاوه بر اینکه بسیار شیک و لوکس می باشد قابل استفاده در منزل و محل کار شما بوده. با توجه به جنس چرمی این محصول می توان گفت که یک کالای خاص با طراح و ایده ی خلاقانه می باشد که می تواند مانع از آسیب دیدن و گم شدن وسایل شما شود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سینی اکسسوری چرم طبیعی
جدیدترین محصولات