0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

همواره یکی از دغدغه های افرادی که با کامپیوتر یا لپ تاپ کار می کنند، گرد و غبار و آلودگی هایی است که در لابه لای شکاف های کامپیوتر یا کیبورد وجود دارد و به آسانی قابل تمیز کردن نمی باشد. 

برای حل این مشکل پیشنهاد ما به شما استفاده از مینی جارو برقی USB است که کاملا این مشکل را حل نموده است. این دستگاه به سادگی از طریق پورت USB به لپ تاپ تا کامپیوتر شما وصل شده و تمامی سطوح و شکاف های سیستم شما را تمیز و گردگیری می کند. جنس این دستگاه پلاستیکی انعطاف پذیر است و 120 گرم وزن دارد.

توضیحات کالا

همواره یکی از دغدغه های افرادی که با کامپیوتر یا لپ تاپ کار می کنند، گرد و غبار و آلودگی هایی است که در لابه لای شکاف های کامپیوتر یا کیبورد وجود دارد و به آسانی قابل تمیز کردن نمی باشد. خصوصا غباری که در قسمت های داخلی کیس وجود دارد و حتی باعث استهلاک دستگاه می شود.

 

 مینی جارو برقی

برای حل این مشکل پیشنهاد ما به شما استفاده از مینی جارو برقی USB است که کاملا این مشکل را حل نموده است. این دستگاه بدون نیاز به منبع برق به سادگی از طریق پورت USB به لپ تاپ یا کامپیوتر شما وصل شده و تمامی سطوح و شکاف های سیستم شما و تمامی نقاطی که به آسانی نمی توان به آنها دسترسی داشت را تمیز و گردگیری می کند.

همچنین این مینی جارو برقی در رنگ های متنوع برای انواع سلیقه ها وجود دارد و شما می توانید حتی این دستگاه کوچک پرکاربرد را به عزیزانتان هدیه دهید.

 خرید جارو برقی کامپیوتر

 

این محصول قابلیت کاربرد در مکان های مختلف مانند محیط خانه و یا محل کار را دارد. همچنین این جاروبرقی بسیار سبک و قابل حمل می باشد. 

وجود کابل 2 متری این دستگاه سبب گردیده است که به آسانی بتوان این دستگاه را در کیس و مکان های غیر قابل دسترس برد و مشکلی برای اتصال به لپ تاپ یا کامپیوتر بوجود نمی آید.

 مینی جارو برقی USB

 

همچنین این محصول دارای دو سری متفاوت است. بدین ترتیب که یکی از سری ها پلاستیکی منعطف برای تمیز کردن کیبورد و سری دیگر به صورت قلم مو می باشد که از طریق این قلم مو و سوراخ هایی که زیر آن تعبیه شده مکندگی هوا صورت می گیرد و برای تمیز کردن سخت افزار ها استفاده می شود.

 گردگیری کامپیوتر

 

همچنین در بدنه این دستگاه یک چراغ LED وجود دارد دارد که با استفاده از آن می توانید نکاتی که تاریک و غیر قابل دسترس هستند را گردگیری نمایید.

همچنین وزن این دستگاه 120 گرم بوده و دارای ابعاد 45×38×180 می باشد.  

 تمیزکردن کیبورد

 

نکته حائز اهمیت دیگر در بکارگیری این دستگاه آن است که حتما سطحی که میخواهید آن را تمیز کنید خیس یا مرطوب نباشد زیرا مکیدن این رطوبت یا آب به داخل دستگاه باعث سوختن موتور آن می شود.

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مینی جارو برقی یو اس بی
جدیدترین محصولات