0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قلم حکاکی Engrave It یک ابزار بسیار کاربردی برای حک کردن متنی خاص بر روی انواع فلزات، چوب، سنگ، شیشه، پلاستیک، جواهرات، BCP، وسایل شخصی، هدایا و هرچیز ارزشمند و شخصی می باشد.

قلم حکاکی برقی Engrave It با استفاده از 2 عدد باتری کار می کند و کافی است دکمه روی قلم را فشار دهید و هرچیزی که دوست دارید بر روی وسیله مورد نظرتان حکاکی کنید. 

توضیحات کالا

قلم حکاکی Engrave It یک ابزار دستی برای حک کردن انواع نوشته و متن های خاص بر روی وسایل شخصی، ابزار آلات، هدایا و ... می باشد. با این قلم می توانید وسایل و ابزار کارگاه خود، اسباب بازی های بچه ها، وسایل ارزشمند، کلکسیون ها و ... را شناسایی نمایید و متنی خاص بر روی آن ها درج کنید. 

قلم حکاکی برقی Engrave It قابل استفاده بر روی تقریبا انواع فلزات، چوب، شیشه و یا مواد پلاستیکی و هر چیز قیمتی و با ارزش می باشد. قلم حکاکی را مانند یک مداد در دست بگیرید و با انگشت شست خود دکمه کنترل دستگاه را فشار دهید. با حرکت قلم و اعمال کمی فشار بر روی سطح می توانید متن مورد نظرتان را حکاکی کنید.

قلم حکاکی الکتریکی Engrave It به شما این امکان را می دهد تا به سرعت و آسانی هر پیامی را که دوست دارید بر روی هر وسیله ای حکاکی کنید، هدایای ارزشمندی با یک پیام ماندگار و همیشگی به عزیزانتان هدیه بدهید و وسایل شخصی خود را علامت گذاری و شناسایی کنید.

در هدایای خود خلاقیت به کار ببرید و پیام هایی ماندگار و همیشگی بر روی هدایای خود حکاکی کنید و به ارزش آن ها بیفزایید، عزیزانتان را خوشحال کنید و بر روی هر وسیله ارزشمندی که برای شما خاطره ای خاص می باشد متن یا تاریخ یا هر چیزی که دوست دارید حکاکی کنید.

ویژگی های قلم حکاکی Engrave It:

  • جنس بدنه پلاستیک PP ایمن برای انسان
  • ابعاد 18*2.9*2.9 سانتی متر
  • برند جدید و با کیفیت بالا
  • وزن 50 گرم
  • رنگ محصول آبی، سفید
  • بسته بندی مقوایی پلاستیکی
  • عملکرد به وسیله 2 عدد باتری AA

هشدار: همیشه در حین استفاده از این قلم از عینک محافظ چشم استفاده نمایید و دست هایتان را پس از استفاده و اتمام کار حتما بشویید. همچنین توصیه نمی شود بر روی رسانه های الکترونیکی مانند CD و DVD ها از این قلم استفاده کنید زیرا ممکن است که اطلاعات درون CD و DVD آسیب وارد شود و خراب شوند.

 

ویدئوی نحوه استفاده از قلم حکاکی Engrave It

 
قلم حکاکی Engrave It ، قلم حکاکی Engrave It ، قلم حکاکی Engrave It ، خودکار حکاکی Engrave It ، خودکار حکاکی برقی Engrave It ، خودکار حکاکی الکتریکی Engrave It ، قلم حکاکی روی فلزات Engrave It ، قلم حکاکی روی چوب Engrave It ، قلم Engrave It ، قلم حکاکی ، قلم حکاکی برقی ، قلم حکاکی روی سنگ ، قلم حکاکی روی چوب ، قلم حکاکی ارزان ، خرید اینترنتی قلم حکاکی ، قلم حکاکی روی سنگ ، خرید قلم حکاکی روی شیشه ، خرید قلم حکاکی ، قلم حکاکی روی فلز ، قلم حکاکی ارزان ، قیمت قلم حکاکی روی فلز ، قلم حکاکی روی چوب ، قیمت قلم حکاکی ، حکاکی Engrave It ، دستگاه حکاکی ، دستگاه حکاکی خانگی، دستگاه حکاکی روی چوب و فلز و شیشه

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قلم حکاکی Engrave It
جدیدترین محصولات