512

بالن آرزوهاشناسه کالا: 12125

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی بالن آرزوها

یکی از وسایلی که در سال های اخیر در روز های چهارشنبه سوری جایگزین روش های پر خطر شده است، استفاده از بالن آرزو ها می باشد.  بالن آرزوها که از سنت های آسیای شرقی می باشد می تواند لحظات شاد و هیجان انگیزی برای خانواده ها رقم بزند.

این محصول که از جنس کاغذ می باشد یک وسیله ساده و سرگرم کننده و در عین حال بی خطر می باشد و جایگزین بسیار مناسبی برای روش ها پر خطر مثل ترقه می باشد.  سوخت این بالن ها معمولا ازنوع پارافین می باشد.

یکی از سنت های مردمان شرق آسیا بان آرزو ها می باشد که ب تازگی و در چن سال اخیر استفاده از آن در کشور ما باب شده است. استفاده از این بالن بیشتر در روز های آخر سال مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع تفریحات بی خطر چهار شنبه های آخر سال بالن آرزو ها می باشد.

 قیمت بالن آرزو ها

بالن آرزو ها که از جنس کاغذ ظریف می باشد و دارای سوخت پارافین می باشد که در بسته آن ارائه می شود. استفاده از این محصول بسیار آسان می باشد و اگر بدرستی مورد استفاده قرار گیرد کاملا بیخطر می باشد و می تواند لحظات شاد و مهیجی را برای خانواده ها در چهارشنبه سوری رقم بزند.

قیمت بالن آرزو ها

مردمان آسیای شرق بر ین باور می باشند که با استفاده از بالن آرزو ها می توان به آرزوهای دست نیافتنی رسید، شما می توانید آرزوها و نگرانی هایتانرا بر روی این بالن نوشته و آن را به آسمان بسپارید. این محصول یک جایگزین بیخطر برای انواع وسایل آتش بازی پر خطر در چهارشنبه سوری می باشد. نکته مهم در هنگام استفاده از این محصول، درست روشن کردن آن می باشد زیرا در غیراینصورت قادر به بلند شدن و حرکت در آسمان نمی باشد با ما همراه باشید با آموزشروش صیحیح استفاده از بالون آرزو ها.

بالن آرزوها ارزان

پس از خریداری بالن آرزو ها باید بالن را از دورن بسته بندی خود خارج کنید و این کار را با دقت کامل انجام دهید زیرا جنس این بالون ها از کاغذ نازک می باشد و امکان پاره شدن آن وجود دارد. در هر جعبه یک سوخت پرافینی به منظور تامین منبع گرمایشی بالن در نظر گرفته شده است. سپس این پارافین را دقیقا در وسط دهانه بالن و بر روی سیم تعبیه شده در وسط دهانه بالن قرار دهید.

بالون آرزوها چیست

این سوخت پارافینی به مدت  دقیقه می سوزد و باید دقت شود کاملا در محل خود ثابت نگه داشته شود تا از خطر سقوط پرافین در هنگام پرواز بالن جلوگیری بعمل بیاید.

نکته مهم این می باشد که هر گز خودتان بالن را به هوا نفرستید بلکه بالن باید به وسیله انرژی گرمایشی سوخت پارافین به هوا برورد. حال کافی است بالن را نگه دارید و یکنفر فتیله سوخت را روشن نموده و با انرژی گرمایشی سوخت پارافینی بالن به آسمان برود.

 

 

مشخصات فنی بالن آرزوها

نظرات کاربران برای: بالن آرزوها

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید