0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

چراغ سنسور برایت از نوع سنسورهای نوری/حرکتی می باشد. این لامپ سنسور دار هر نوع حرکت را تشخیص میدهد و به اطلاع کاربر میرساند. سنسور برایت در جاهای تاریک میتواند تبدیل به یک منبع روشنایی شود. این سنسور مفید را میتوانید در هرکجای منزل نصب نماییدو محدودیتی از این لحاظ وجود نخواهد داشت. در راهروها،در راه پله، در کمد لباسهایتان،کابینتها و هرجا که نیاز به روشنایی دارید و میخواهید در مصرف انرژی هم صرفه جویی نماییداز سنسور برایت میتوانید کمک بگیرید.

توضیحات کالا

چراغ سنسور دار برایت دارای یک سنسور حرکتی/نوری می باشد. این سنسور قادر به تشخیص هر نوع حرکت می باشد و میتواند آن را به اطلاعتان برساند. برد  این سنسور تا 3  متر قادر به تشخیص حرکت می باشد. سنسور برایت در جاهای تاریک به صورت خودکار روشن و خاموش میشود.

 

 

این چراغ سنسوردار بسیار کارامد را میتوانید در هرجای منزل نصب نمایید. در راهروها،در راه پله، در کمد لباسهایتان،کابینتها و هرجا که نیاز به روشنایی دارید و میخواهید در مصرف انرژی هم صرفه جویی نمایید. لامپهای این سنسور تا 50 هزار ساعت میتوانند به خوبی کار کنند! شدت روشنایی این محصول 5 واحد بوده و با 3 عدد باطری نیم قلمی کار میکند(هر واحد)

 

 

 

 

در هنگام قطعی برق این وسیله میتواند به کمک شما آید و به عنوان چراغ قوه ایفای نقش نماید. میتوانید هرکجا خواستید آن را بچسبانید یا جدا کنید. چراغ سنسور دار برایت بدون نیاز به هیچ سیم یا پریزی میتواند برای مدت طولانی کار خود را انجام دهد.

 

 

 

 

 

 

این دستگاه نور ملایمی هنگام تشخیص حرکت یا تولید روشنایی ایجاد می نماید تا دیدتان را اذیت ننماید و اختلالی در خواب دیگر اعضای خانه ایجاد نکند. با سنسور برایت میتوانید به راحتی در مکانهای تاریک تردد داشته باشید و بدون آسیب زدن به خودتان به انجام امور خود بپردازید.

 

 

 

 

 

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ سنسور دار برایت
جدیدترین محصولات