0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

ماشین حساب طرح سیتیزن CITIZEN CT-2130 CALCULATOR یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماشین حساب ها در بازار می باشد که می توانید به راحتی آن را سفارش دهید. این دستگاه از دو طریق کار می کند که یکی با باتری های قلمی می باشد که یم تواند ساعت های طولانی آن را روشن نگه دارد و دیگری با نور خورشید است که این امر را میسر نموده است. این مدل از ماشین حساب رومیزی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای کارکرد های مختلف از این محصول بهره ببرید و ماشین حساب خود را در دست داشته باشید و تا 99 مرحله از پاسخ را درون ماشین حساب طرح سیتیزن CITIZEN CT-2130 CALCULATOR ذخیره نمایید. این محصول دارای دکمه های خوش دستی می باشد که می توانید به راحتی و بدون اشتباه آن را بر سر انگشتان خود حس کنید.

 

توضیحات کالا

ماشین حساب طرح سیتیزن CITIZEN CT-2130 CALCULATOR یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماشین حساب ها در بازار می باشد که می توانید به راحتی آن را سفارش دهید.

 

ماشین حساب

 

این دستگاه از دو طریق کار می کند که یکی با باتری های قلمی می باشد که یم تواند ساعت های طولانی آن را روشن نگه دارد و دیگری با نور خورشید است که این امر را میسر نموده است. این مدل از ماشین حساب رومیزی می باشد.

شما عزیزان می توانید برای کارکرد های مختلف از این محصول بهره ببرید و ماشین حساب خود را در دست داشته باشید و تا 99 مرحله از پاسخ را درون ماشین حساب طرح سیتیزن CITIZEN CT-2130 CALCULATOR ذخیره نمایید.

 

 

ماشین حساب جدید

 

این محصول دارای دکمه های خوش دستی می باشد که می توانید به راحتی و بدون اشتباه آن را بر سر انگشتان خود حس کنید.

 

ماشین حساب سیتیزن

 

ابعاد این ماشین حساب طرح سیتیزن CITIZEN CT-2130 CALCULATOR بسیار کناسب می باشد و این ماشین حساب را در هر حالتی قابل استفاده نموده است.

 

سیتیزن طرح جدید

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد نیز اقدام به فروش این ماشین حساب طرح سیتیزن CITIZEN CT-2130 CALCULATOR کرده است که می توانید با استفاده از درگاه های تک سبد محصول خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

 

سیتیزن جدید

 

این محصول دارای صفحه نمایشگر بزرگی می باشد که می توانید از آن به راحتی اعداد و ارقام را بخوانید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ماشین حساب طرح اصلی سیتیزن
جدیدترین محصولات