0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

شما عزیزان می توانید با استفاده از این  گیرنده دیجیتال تلویزیون کسریKASRA DIGITAL TV AND RADIO RECEIVER KS-2018 DVB2 بهترین کانال ها را در اختیار خود قرار دهید و به تماشای آن در نمایشگر خود بپرازید. این محصول با رزولوشن بالا می تواند تمامی کانال هایی که در وسعت خود دارد را دریافت نماید و بتوان با استفاده از به تماشای آن ها پرداخت. با استفاده از کنترل این دستگاه می توانید تنظیمات آن را تغییر دهید.

این محصول دارای درگاه و پورت یو اس بی و کابل  hdmi  می باشد که بسیار مفید می باشد وشما می توانید از این دو ویژگی در بسیاری از مواقع بهره مند شوید. گیرنده دیجیتال تلویزیون کسریKASRA DIGITAL TV AND RADIO RECEIVER KS-2018 DVB  یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولات در این فروشگاه می باشد که می توانید آن را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

توضیحات کالا

شما عزیزان می توانید با استفاده از این  گیرنده دیجیتال تلویزیون کسریKASRA DIGITAL TV AND RADIO RECEIVER KS-2018 DVB2 بهترین کانال ها را در اختیار خود قرار دهید و به تماشای آن در نمایشگر خود بپرازید.

 

گیرنده دیجیتال

 

این محصول با رزولوشن بالا می تواند تمامی کانال هایی که در وسعت خود دارد را دریافت نماید و بتوان با استفاده از به تماشای آن ها پرداخت.

 

گیرنده دیجیتال

 

با استفاده از کنترل این دستگاه می توانید تنظیمات آن را تغییر دهید.

 

دجیتال کسری

 

این محصول دارای درگاه و پورت یو اس بی و کابل  hdmi  می باشد که بسیار مفید می باشد وشما می توانید از این دو ویژگی در بسیاری از مواقع بهره مند شوید.

 

گیرنده دیجیتال

 

گیرنده دیجیتال تلویزیون کسریKASRA DIGITAL TV AND RADIO RECEIVER KS-2018 DVB  یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولات در این فروشگاه می باشد که می توانید آن را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

 

کسری

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان اقدام به فروش این دستگاه خارق الهتده گیرنده دیجیتال تلویزیون کسریKASRA DIGITAL TV AND RADIO RECEIVER KS-2018 DVB2 کرده است. شما می توانید برای بهره مندی از تخفیف های ویژه از این درگاه استفاده نمایید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که این محصول قبل از ارسال برای شما تست خواهد شد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گیرنده دیجیتال رادیو و تلوزیون کسری DVB2
جدیدترین محصولات