0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

دوربین های پولارو، یا چاپ فوری عکس، به بازارها بازگشته اند. برند فوجی فیلم، دوربین هایی را به بازار عرضه کرده که چندثانی پس از فشردن شاتر، عکس چاپ شده را به شما تحویل می دهد. دوربین  عکاسی چاپ سریع عکس instax mini 9، به همراه یک لنز ماکرو و در رنگ های متنوع بهترین هدیه و سرگرمی برای علاقه مندان به عکاسی و سلفی است. آخرین مدل دوربین های چاپ فوری عکس مدل مینی 9 است که این دوربین در کنار لنز خود یک آینه دارد که هنگام کادر بندی عکس سلفی بسیار کارآمد است.

این دوربین تنظیمات نور خودکار دارد و در هر سطح از روشنایی تنظیمات دیافراگم مناسب را با یک چراغ سبز رنگ به شما نشان می دهد. بنابراین برای لذت بردن از این دوربین ها نیازی به تخصص در عکاسی ندارید. فقط کافیست دوستدار عکس و عکاسی باشید تا خلاقیت خود را به چالش بکشید.

توضیحات کالا

حتما در فیلم های کلاسیک دوربین های پولاروید که مخصوص چاپ سریع عکس هستند را دیده اید. این دوربین های چاپ سریع اینبار توسط شرکت فوجی فیلم به بازار آمده تا بسیاری سرگرم خود کند...

 

خرید-اینستاکس

 

دوربین های عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل Instax Mini 9، دارای فیلم ها و کاغذهای مخصوصی هستند، که زمانی که شما دکمه ی شاتر را می فشارید، دیافراگم باز و بسته می شود و نور به این کاغذهای حساس می رسد. پس از چند ثانیه یک عکس 4*6 از شیار این دوربین خارج می شود و با قرار گرفتن در معرض نور، کم کم عکس شما ظاهر می شود.

 

دوربین عکاسی پولارو 

دوربین اینستاکس مینی 9 در میان طرفداران سلفی بسیار محبوب است. این دوربین های چاپ فوری، از لنز ۶۰ میلی‌متری فوجی با دیافراگم F/12.7 بهره می‌گیرد، دارای یک آینه در کنار لنز، برای کادربندی سلفیست. برای عکاسی با این دوربین لازم است حدود 1 متر از سوژه ی مورد نظر خود فاصله داشته باشید.

 

پولاروید

 

همزمان با خرید دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم، شما یک لنز ماکرو هم دریافت می کنید که با استفاده از آن می توانید به سوژه ی خود نزدیک تر شوید و جزئیات بیشتری از سوژه را ثبت نمایید. تنظیمات دیافراگم دوربین یک گستره ی چهار پله ای را شامل می شود؛ فضای بسته یا تاریک، فضای ابری یا سایه، فضای نیمه ابری یا روشن، فضای باز و بسیار روشن.

instax mini 9

 

دوربین های اینستاکس مینی 9 در رنگ های بسیار متنوعی در بازار عرضه شده اند تا کاربران با هرسلیقه ای را به خود جذب کنند. این دوربین ها هدیه ی بسیار مناسبی برای کودکان، دوستاران سلفی، عکاسان و هنرمندان است. با این دوربین می توانید لحظات شادی را ثبت کنید و با توجه به سایز عکس ها، می توانید همیشه این عکس ها را همراه خود داشته باشید یا به عزیزانتان هدیه دهید.

 

دوربین عکاسی چاپ فوری فوجی مینی

 

ویژگی ها:

طراحی زیبا و جذاب

برخورداری از آینه ی سلفی

استفاده از دو باطری قلمی ساده

تنوع رنگی و زیبایی طراحی

 

دوربین-عکاسی

 

در ادامه شما را به تماشای ویدئوی این محصول دعوت می کنیم.

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم
جدیدترین محصولات