0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از انواع حافظه های قابل حمل، فلش مموری ها می باشند که به دلیل ابعاد کوچک و ظرفیت نسبتا بالا به یکی از تجهیزات جانبی دیجیتال محبوب در بین کاربران تبدیل شده است. در واقع استفاده از فلش مموری ها جزئی جدا نشدنی از زندگی روزمره افراد شده است. یکی از انواع فلش مموری ها فلش مموری کارتی 8 گیگابایتی می باشد.

بدنه این فلش مموری به گوته ای طراحی شده است که ظاهری شبیه به یک کارت بیزینس دارد و با توجه به جنس بدنه آن PVC می باشد امکان چاچ تصویر، لوگو و مطلب بر روی آن وجود دارد. این فلش مموری دارای ابعاد  5*8.5 سانتی متر و رابط آن از نوع USB2  می باشد. این فلش مموری در مقابل شوک الکتریکی مقاوم می باشد.

توضیحات کالا

استفاده از فلش مموری ها به عنوان یکی از حافظه های جانبی برای جابجایی اطلاعات یکی از مرسوم ترین روش ها می باشد که به دلیل حجم بالا و قابلیت جابجایی آسان بسیار مورد استقبال می باشند. در حال حاضر گونه های مختلفی از فلش مموری با ابعاد و ظرفیت های متفاوت در بازار وجود دارد.

 خرید فلش مموری تبلیغاتی

یکی از گزینه هایی که در هنگام خرید فلش مموری باید به آن توجه کرد ظرفیت فلش مموری می باشد. در واقع حجم داده هایی که شما تمایل به نگهداری و جابجایی دارید بیانگر میزان ظرفیت فلش مموری مورد نظر شما می باشد. فلش مموری کارتی 8 گیگا بایتی blank white plastic wafer usb card 8GB نمونه ای از فلش مموری های محبوب می باشد.

 قیمت فلش مموری کارتی 8 گیگا بایتی

این فلش مموری دارای 8 گیگا بایت ظرفیت می باشد و نوع رابط آن USB2 می باشد که نسبتا سرعت خوبی را دارد. از مهمترین ویژگی های این فلش مموری می توان به مقاومت در مقابل ضربه و شوک الکتریکی اشاره کرد.

 فلش مموری تبلیغاتی ارزان قیمت

فلش مموری تبلیغاتی 8 گیگابایتی مدل کارتی دارای ابعاد 5*8.5 سانتی متر می باشد و وزن آن حدود 9 گرم بوده که این فشل را به یکی از نمونه های کم حجم و باریک از فلش مموری ها تبدیل کرده که شما می توانید آنرا همواره همراه خود داشته باشید.

 بهترین فلش مموری تبلیغاتی

این فلش مموری که دارای ظاهری شبیه به کارت اعتباری می باشد از جنس پلاستیک فشره PVC و به رنگ سفید می باشد. این فلش مموری قابلیت چاپ تصویر، لوگو و مطلب بر روی دو طرف را دارد و شما از آن می توانید به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تاثیر گذار برای شناساندن برند و خدمات خود استفاده کنید.

خرید اینترنتی فلش مموری تبلیغاتی ارزان قیمت 

یکی از انواع حافظه های قابل حمل، فلش مموری ها می باشند که به دلیل ابعاد کوچک و ظرفیت نسبتا بالا به یکی از تجهیزات جانبی دیجیتال محبوب در بین کاربران تبدیل شده است. فلش مموری مدل کارتی ظرفیت 8 گیگا بایتی نمونه ای از یک فلش مموری با ظرفیت مناسب و ابعاد کوچک می باشد که با سیستم عامل های لینوکس، مک و ویندوز سازگاری دارد.

قیمت فلش مموری کارتی تبلیغاتی ارزان

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای فلش مموری تبلیغاتی مدل کارتی 8 گیگابایتی
جدیدترین محصولات