0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از زیباترین  و فاخر ترین محصولات میناکاری را می توان به این محصول اهدا نمود. قاب مشبک میناکاری را می توانید با بهترین کیفیت از این درگاه اینترنتی خریداری نمایید و با سفارش این محصول آن را درب منرل تحویل بگیرید. می توانید با سفارش این محصول هدیه ای زیبا برای عزیزان خود تدارک ببینید و هدیه ای ارزشمند را برای ایشان فراهم آورید.

بشقاب میناکاری جدید تک سبد از بهترین کیفیت و ظریف ترین طرح ها تشکیل شده است و شما می توانید این محصول را با بهترین بسته بندی درب منزل خود در سراسر کشور تحویل بگیرید. این قاب با وزن 2000 گرم از چوب و جنس فلز مینا کاری تشکیل شده است. چوب این قاب از بهترین نوع چوب می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار است. قطر این محصول دارای 30 سانتی متر است و می توان در مکان های مختلف از ان استفاده کرد.

 


محصولات مشابه


توضیحات کالا

 یکی از زیباترین  و فاخر ترین محصولات میناکاری را می توان به این محصول اهدا نمود.

 

میناکاری

 

قاب مشبک میناکاری را می توانید با بهترین کیفیت از این درگاه اینترنتی خریداری نمایید و با سفارش این محصول آن را درب منرل تحویل بگیرید.

 

میناکاری قاب

 

می توانید با سفارش این محصول هدیه ای زیبا برای عزیزان خود تدارک ببینید و هدیه ای ارزشمند را برای ایشان فراهم آورید.

 

قاب میناکاری

 

بشقاب میناکاری جدید تک سبد از بهترین کیفیت و ظریف ترین طرح ها تشکیل شده است و شما می توانید این محصول را با بهترین بسته بندی درب منزل خود در سراسر کشور تحویل بگیرید.

 

میناکاری

 

این قاب با وزن 2000 گرم از چوب و جنس فلز مینا کاری تشکیل شده است.

 

خرید میناکاری

 

چوب این قاب از بهترین نوع چوب می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار است. قطر این محصول دارای 30 سانتی متر است و می توان در مکان های مختلف از ان استفاده کرد.

این مدل از قاب مشبک میناکاری 35 سانتی متری است و شما می توانید انواع مختلف آن را در این فروشگاه اینترنتی مشاهده نمایید. شما می توانید در صورت نیاز لوگوی تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها را بر روی این محصول درج کنید و هدیه ای مناسب برای عزیزان خود تهیه کنید.

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قاب بشقاب میناکاری 35 سانتی
جدیدترین محصولات