0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

میناکاری یکی از محبوب ترین و اصیل ترین هنر های دستی ایران و بخصوص شهر اصفهان می باشد و از دیر باز برترین هنرمندان چیره دست  در زمینه هنر میناکاری در این شهر فعالیت داشته اند. هنرمندان میناکاری اصفهان توانسته اند محصولاتی زیبا و چشم نواز تهیه و تولید نمایند که نشان از فرهنگ و ذوق هنری مردمان این شهر دارد. باکس گلدان میناکاری شده یکی از انواع این محصولات زیبا و چشم نواز می باشد.

این محصول زیبا که متشکل از یک گلدان مسی به ارتفاع 16 سانتی متر که به زیبایی با هنر میناکاری اصفهان مزین شده است و در یک جعبه زیبا از جنس چوب که با پارچه مخمل روکش شده، قرار داده شده است. این جعبه زیبا دارای ابعاد  17.5*8*8 سانتی متر می باشد و درب این جعبه به صورت شیشه ای تعبیه شده است.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

صنایع دستی هر سرزمینی به نوعی بیانگر تاریخ، فرهنگ و اندیشه های هنری آن سرزمین می باشند که از دیر باز تا کنون برای رفع احتیاجات مردمان آن سرزمین طراحی و تولید می شوند. ایران نیز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنایع دستی در جهان دارای فرهنگ و تاریخچه غنی در این زمینه می باشد.

گلدان میناکاری شده

هنر میناکاری یا میناسازی اصفهان یکی از انواع صنایع دستی این شهر می باشد که بر روی محصولات مختلفی پیاده سازی می شود، یکی از انواع محصولات میناکاری این شهر، باکس گلدان میناکاری 16 سانتی متری می باشد.

این محصول به عنوان یک هدیه میناکاری بسیار زیبا و مورد پسند می باشد، یک محصول شیک که متشکل از یک گلدان میناکاری شده از جنس مس به ارتفاع 16 سانتی متر می باشد که در داخل یک باکس چوبی قرر گرفته شده است.

باکس گلدان میناکاری

باکس مورد استفاده در این محصول دارای ابعاد  17.5*8*8 سانتی متر می باشد و از جنس چوب اعلا بوده که به زیبایی با پارچه مخمل پوشانیده شده است.

 

این باکس زیبای چوبی دارای یک درب شیشه ای می باشد که امکان دیده شدن گلدان را درون جعبه فراهم می آورد، این نوع طراحی نشان از ذکاوت طراح این محصول دارد.

 گلدان میناکاری باکس دار

گلدان مورد استفاده در این باکس گلدان میناکاری از جنس مس اعلا می باشد که به دست هنرمندان زبردست اصفهانی با هنر اصیل میناکاری مزین شده و نشان از یک محصول زیبا و مرغوب دارد.

یکی از ویژگی های باکس مورد استفاده در این محصول، چفت مورد استفاده بر روی درب جعبه می باشد که به طور محکم بسته می شود و امکان افتادن گلدان در جابجایی وجود ندارد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گلدان میناکاری ارتفاع 16با جعبه مخمل
جدیدترین محصولات