0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از محبوب ترین صنایع دستی ایرانی، محصولات میناکاری می باشند که دارای تنوعی بینظیر از محصولات بوده. محصول فوق نمونه ای بسیار زیبا و چشم نواز از قاب بشقاب میناکاری می باشد.  قاب میناکاری طرح آوا، دارای یک قاب چوبی بسیار زیبا که مشبک کاری های زیبا می باشد.این قاب زیبا دارای  ابعاد 24*24 سانتی متر و ارتفاع 4.3 سانتی متر می باشد و ظاهری شبیه به یک باکس را داشته که بشقاب میناکاری شده را در میان گرفته است.

بشقاب میناکاری شده به سبک نقاشی مینا موجود در این اثر زیبا، از جنس مس با کیفیت و قطر 20 سانتی می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی تهیه شده است. شما می توانید این قاب بشقاب میناکاری را به عنوان هدیه یا هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار دهید.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

صنایع دستی ایرانی از جذابیت و زیبایی چشم نوازی برخوردار می باشند، در این میان هنر میناکاری نیز به خوبی درخشیده است و با دارا بودن تنوع بینظیر از محصولات متنوع با طرح های متفاوت و قیمت های متنوع توانسته است طیف وسیعی از سلایق و بودجه های خرید را پوشش دهد. محصول فوق یک قاب بشقاب میناکاری شده به دست هنرمندان میناکار اصفهانی می باشد که دارای ابعاد 4.3*24*24 سانتی متر می باشد.

 

قیمت انواع بشقاب میناکاری اصفهان

خرید  بشقاب میناکاری اصفهان

 

قاب چوبی این قاب بشقاب میناکاری شده دارای ظاهری بسیار زیبا بوده و طرح های بسیار زیبایی به صورت مشبک کاری بر روی این قاب ایجاد شده است که با استفاده از دستگاه بوده. ارتفاع این قاب چوبی ارتفاع 4.3  و طول و عرض آن  24*24 سانتی متر می باشد. بشقاب میناکاری شده در وسط این قاب زیبا قرار گرفته که به صورت یک باکش چوبی زیبا این بشقاب را در میان گرفته است. این قاب زیبا می تواند زینت دهنده اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی و حتی محل کار شما باشد.

 

فروش ظروف میناکاری  اصفهان

خرید ظروف میناکاری  اصفهان

 

در این قاب زیبا یک بشقاب میناکاری شده زیبا قرار گرفته است که دارای جنس مس با ضخامت مناسبی بوده. این بشقاب زیبا دارای زیر ساخت با کیفیتی می باشد و قطر این بشقاب 20 سانتی متر می باشد که با هنر ظریف میناکاری به زیبایی آراسته شده است. یکی از مهمترین مشخصه های یک اثر میناکاری مرغوب، کیفیت رنگ و لعاب بکار برده شده در آن می باشد که این بشقاب میناکاری شده دارای لعاب کاری بسیار شفاف و بدون ترک و خراش می باشد.

 

خرید قاب بشقاب میناکاری  اصفهان

قیمت قاب بشقاب میناکاری  اصفهان

 

بشقاب میناکاری شده درون این قاب زیبا به زیبایی به دست هنرمندان میناکار اصفهانی با هنر مینای نقاشی آراسته شده است، وزن کلی این قاب 365 گرم بوده و قابل سفارش به صورت تکی و عمده می باشد. شما می توانید از این محصول بسیار سیک و زیبا به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز استفاده کنید. در پشت این محصول محلی برای نصب بر روی دیوار تعبیه شده است.

 

فروش قاب بشقاب میناکاری  اصفهان

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قاب بشقاب میناکاری اصفهان طرح آوا
جدیدترین محصولات