0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

یکی از انواع هدیه های تبلیغاتی صنایع دستی، تندیس میناکاری می باشند که متشکل از یک قطعه میناکاری شده بر روی یک پایه چوبی قرار دهده شده است. تندیس فوق که  ترکیب پایه چوبی و یک بته سرکج از جنس مس می باشد که به دست هنرمندان اصفهانی با هنر میناکاری به زیبایی مزین شده است.

طراحی این تندیس تبلیغاتی زیبا به گونه ای می باشد که در پشت قسمت میناکاری از چندین لایه چوبی برای استحکام و زیبایی کار استفاده شده است. ابعاد کلی این تندیس تبلیغاتی 23*6.5*19.3 سانتی متر بوده که در قسمتی از آن یک پلاک برای درج لوگو و نام شرکت شما در نظ گرفته شده است. بته جقه میناکاری شده از جنس مس بوده و دارای ابعاد 8.5*16 سانتی متر می باشد.

توضیحات کالا

استفاده از تندیس های میناکاری در سال های اخیر به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مئرد توجه برند ها و سازمان ها قرار گرفته است. شاید یکی از دلایل این امر حمایت از تولیدات صنایع دستی کشور باشد. تندیس میناکاری بته سرکج یکی از انواع محصولات تبلیغاتی می باشد.

تندیس میناکاری

 تندیس میناکاری طرح بته سرکج یکی از انواع تندیس تبلیغاتی می ناکاری می باشد که متشکل از یک بته جقه میناکاری بر روی یک پایه چوبی می باشد که زیبایی چشم نوازی دارد.

تدیس بته سرکج

قسمت میناکاری شده این تندیس زیبا که به شکل بته سرکج می باشد از جنس مس بوده و دارای ابعاد 8/5*16 سانتی متر می باشد که با هنر زیبای میناکاری به زیبایی تزئین شده است. این محصول یکی از انواع محصولات میناکاری اصیل اصفهانی می باشد.

خرید تندیس تبلیغاتی

از مهمترین ویژگی های این تندیس میناکاری تبلیغاتیتعبیه پایه ای برای درج نام یا لوگوی شرکت و برند ها می باشد که یکی از دلایل محبوبیت این محصول تبلیغاتی می باشد.

تندیس میناکاری

این بته سرکج میناکاری شده بر روی یک پایه چوبی به ابعاد 23*6.5*19.3 سانتی متر قرار گرفته و در سمت دیگر آن یک پایه مخصوص درج لوگو تعبیه شده است. این محصول به دست هرمندان اصفهانی تولید شده است.

تندیس میناکاری تبلیغاتی

این تندیس زیبا ش ساخته شده از چوب و مس می باشد که با هنر زیبای میناکاری به دست هنرمندان اصفهانی آراسته شده و یک هدیه تبلیغاتی عالی و استثنایی محسوب می شود. هدایای تبلیغاتی میناکاری اصفهان یکی از برترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی محسوب می شوند.

 

این محصول دارای یک بته جقه مسی که بر روی آن میناکاری شده است و همچنین دارای یک پایه مخصوص برای نصب پلاک و درج متن، لوگو یا برند و امکان سفارش این هدیه تبلیغاتی میناکاری اصفهان به تعداد بالا امکان پذیر می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای تندیس میناکاری طرح بته سرکج
جدیدترین محصولات