0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

قاب بشقاب میناکاری فوق، محصولی با طراحی متفاوت و زیبا می باشد که متشکل از یک بشقاب میناکاری به قطر 16 سانتی متر بوده که درون یک قاب چوبی گرد مشبک قرار گرفته که طراحی کاملا متفاوت و خاصی دارد. این قاب گرد چوبی با ابعاد 3*26*26 سانتی متر به صورت دو لایه طراحی شده است و در واقع این قاب چوبی به نوعی یک باکس محصور کننده برای این بشقاب میناکاری محسوب می شود. این قاب بشقاب دارای طراحی کاملا متفاوتی بوده، در پشت قاب نیز یک قسمت برای آویزان کردن راحتر قاب بر روی دیوار تعبیه شده است. این قاب بشقاب میناکاری گزینه مناسبی برای هدیه و همچنین هدیه تبلیغاتی می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

میناکاری از هنرهای اصیل ایرانی که دارای قذنتی چندهزار ساله می باشد که نشان از قدمت و اصالت فرهنگ و هنر ایرانی و ذوق و سلیقه هنردوستی مردمان ایرانی در ادوار مختلف تاریخی دارد. محصول فوق یک قاب بشقاب میناکاری با طراحی متفاوت می باشد، این محصول را می توانید در محیط های مختلف و بر اساس سلیقه و دکوراسیون مورد نظر نصب کنید.

 

 

محصول فوق شامل یک بشقاب میناکاری قاب دار  شده قرار گرفته در داخل یک قاب چوبی مشبک گرد می باشد. زیر ساخت مورد استفاده در تهیه بشقاب میناکاری شده از جنس مس بوده و دارای قطر 16 سانتی متر است که بر روی بدنه بشقاب قلمکاری نیز انجام شده است. 

 

 

بشقاب میناکاری شده موجود در این محصول به دست هنرمندان چیره دست اصفهانی با رنگ های شاد و اصیل مینایی بر روی زیر ساخت مسی زیبا طراحی و تولید شده است و در داخل یک قاب چوبی مشبک با قطر 26 سانتی متر قرار گرفته شده است که قابل استفاده در انواع دکوراسیون های مدرن و سنتی ایرانی می باشد.

 

 

یکی از وجه تمایز های این محصول، طرح متفاوت قاب چوبی آن می باشد، یک قاب با ابعاد 3*26*26 سانتی متر که به صورت دولایه و مشبک طراحی شده است، جنس قاب چوبی مورد استفاده در این قاب بشقاب میناکاری از فیبر چوبی با ضخامت کم بوده که با دستگاه لیزر برش خورده است.

 

 

بشقاب میناکاری قرار گرفته شده در این قاب چوبی دارای قطر 16 سانتی متر است که ظرافت خاصی داشته و  قاب چوبی این محصول بشقاب میناکاری را به مانند یک باکس دربرگرفته است. در پشت قاب چوبی یک سوراخ در نظر گرفته شده است که شما می توانید براحتی آن را به عنوان یک دیوار کوب مورد استفاده قرار گیرد. کیفیت بالای بکار برده شده در تولید این قاب بشقاب میناکاری شده این محصول را جز یکی از محصولات محبوب میناکاری قرار داده است. این قاب میناکاری شده با طرح گرد گزینه مناسبی برای هدیه دادن می باشد.

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قاب میناکاری گرد مشبک قطر 26 سانتی متر
جدیدترین محصولات