0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

25000 تومان

از مهمترین ابزارهایی که هنرجویان رشته میناکاری به آن نیاز دارند، زیر ساخت های خام می باشد که بتوانند براحتی بر روی آن نقاشی مینا را پیاده سازی کنند. محصول فوق یک عدد بشقاب میناکاری خام می باشد که دارای لعابکاری بسیار با کیفیتی می باشد و آماده برای شروع کار هنرجویان رشته میناکاری می باشد.

بشقاب خام میناکاری فوق دارای جنس مسی بوده و قطر بشقاب 12 سانتی متر می باشد، این بشقاب دارای یک پایه نیم سانتی بوده و از دیگر ویژگی های آن می توان به قلم زنی سطح بشقاب اشاره کرد که زیبایی خاصی را به آن داده است. شما می توانید این محصول را به صورت تکی و عمده با نازلترین قیمت سفارش دهید.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

یک زیر ساخت با کیفیت نقش بسزایی در تعیین کیفیت محصول نهایی در تولید میناکاری دارد، بنابراین تهیه زیر ساخت باید با دقت و وسواس خاصی انجام شود تا نتیجه کار در نهایت خوب باشد. برای تهیه زیر ساخت های ظروف میناکاری شده ابتدا ورق مس با ضخامت مناسب به اندازه و شکل دلخواه برش داده می شود، به عنوان مثال برای محصول فوق یک دایره به قطر 12 سانتی متر از فلز مس برش داده شده و گودی اولیه در ظرف ایجاد می شود و دالبرهایی در اطراف این ظرف ایجاد می شود.

 

 ظروف خام میناکاری اصفهان

 

در مراحل بعدی تهیه بشقاب میناکاری خام، زیر ساخت مورد نظر را تحت حرارت بالایی قرار می دهند، در این حالت انعطاف پذیری فلز مس بالا می ورد و براحتی می توانند تغییرات مورد نظر را بر روی زیر ساخت ایجاد نمایند.

 

خرید ظروف خام میناکاری اصفهان

 

محصول فوق نمونه ای از یک ظروف خام میناکاری اصفهان می باشد که سطح ظرف نیز با هنر قلم زنی به زیبایی مزین شده است که ارزش هنری این محصول را دو چندان نموده است. این ظرف مرحله هوار کاری به منظور بررسی کیفیت برجستگی ها و فرو رفتگی های سطح ظرف نیز را گذرانیده است.

 

فروش ظروف خام میناکاری اصفهان

قیمت ظروف خام میناکاری اصفهان

 

بشقاب خام میناکاری فوق دارای یک پایه با ارتفاعی در حدود نیم سانتی متر می باشد که به خوبی به زیر بشقاب مبناکاری لحیم شده است. لبه های بشقاب که به صورت دالبری می باشد فاقد هرگونه زائده و گوشه اضافی می باشد که نشان از دقت بالا در تهیه این محصول دارد.

 

ظروف خام میناکاری اصفهان ارزان

 

از مهمترین ویژگی های ظروف خام میناکاری اصفهان، لعاب کاری دقیق و با کیفیت این ظروف می باشد، بعد از مرحله لعاب کاری ظرف مورد نظر در داخل کوره قرار گرفته و تا 900 درجه سانتی گراد حرارت می بیند تا استحکام لازم را پیدا کند. شما می توانید این ظرف را به صورت تکی یا عمده با بهترین قیمت سفارش دهید.

 

خرید اینترنتی ظروف خام میناکاری اصفهان

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بشقاب خام میناکاری قطر 12 سانتی متر
جدیدترین محصولات