0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

تندیسی زیبا ساخته شده بدست هنرمندان میناکار اصفهانی که متشکل از یک بشقاب میناکاری به قطر 8 سانت بر روی یک پایه چوبی که در کنار آن یک شمایل اسب زیبا که می تواند نشانه قدرت و زیبایی باشد قرار گرفته است.

ابعاد بدنه چوبی این تندیس زیبا عبارت است از 22*5*12 سانتی متر که ابعاد ایده آلی برای یک هدیه تبلیغاتی محسوب می شود. این تندیس زیبای میناکاری که به دست هنرمندان اصفهانی طراحی و تولید شده است به دلیل دارا بودن یک پایه چوبی امکان درج لوگو و پلاک تبلیغاتی بر روی آن موجود می باشد.

 


محصولات مشابه


توضیحات کالا

انتخاب یک هدیه تبلیغاتی زیبا و تاثیر گذار می تواند در ماندگاری برند و هویت سازمانی شما تاثیر بسزایی داشته باشد. محصول فوق باتوجه به زیبایی و تاثیر گذاری فوق العاده می تواند یک انتخاب هوشمندانه به عنوان هدیه تبلغاتی باشد.

 

محصول فوق ساخته شده به دست هنرمندان میناکار اصفهانی می باشد، یک بشقتب میناکاری به قطر 8 سانت که به این محصول زیبایی خاصی داده است.

 

 

ابعاد کلی این هدیه تبلیغاتی میناکاری عبارت است از 22*5*12 سانتی متر که یک ابعاد ایده آل و مناسب محسوب می شود.

 

از بارز ترین ویژگی های این محصول می توان به دارا بودن یک پایه چوبی اشاره کرد که بر رویتندیس امکان درج پلاک و لوگو را فراهم می آورد و این می تواند یک امتیاز مثبت برای این هدیه تبلغاتی محسوب شود.

 

جنس بشقاب میناکاری شده از مس مرغوب می باشد که به دست هنرمندان اصفهانی با هنر میناکاری آراسته شده است. شما می توانید این محصول را به تعداد بالا سقارش داده و با درج لوگو یا نام شرکت خود بر روی آن برای همیشه در ذهن مشتریان خود ماندگار شوید.

 

 

وزن این تندیس میناکاری طرح اسب در حدود 125 گرم می باشد که در کنار ابعاد 22*5*12 سانتی متری ، آنرا به یکی از محبوب ترین محصولات تبلغاتی تبدیل کرده است.

 

 

 باشد که در سال های اخیر توانسته است در بازار رقابتی تولید محصولات تزئینی به خوبی خود نمائی کند. انواع تندیس های تبلیغاتی نمونه ای بارز برای صحه گذاشتن بر این موضوع می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای تندیس تبلیغاتی میناکاری طرح اسبی
جدیدترین محصولات