0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

این محصول یکی از محصولات متنوع و زیبای میناکاری می باشد که برای شما در دتسترس قرار داده ایم تا بتوانید بهترین ها را در دست داشته باشید. این محصول برای عزیزانی که قصد خرید یکی از محصولات مینا کاری را دارند بسیار مناسب می باشد و شما را در بر زیبایی خود نگه می دارد. میناکاری این محصول از جنس بشقاب های مسی می باشد که در سایز های 8 و 10 و 12 در قابی زیبا جای گرفته است.

این محصول دارای زیباترین طرح های می باشد و نقوش آن سخنی از یک هنر 5000 ساله برای شما به همراه دارد. این محصول مناسب برای تزیین و تغییر دکوراسیون محیط های مختلف اعم از محل کار و یا منزل شخصی می باشد که در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است. میناکاری یکی از بهترین و زیباترین محصولات هنری می باشد که در اصفهان پدیدار شده است و از این شهر به سایر شهر ها سوق یاقته است.

توضیحات کالا

این محصول یکی از محصولات متنوع و زیبای میناکاری می باشد که برای شما در دتسترس قرار داده ایم تا بتوانید بهترین ها را در دست داشته باشید.

 

 

میناکاری قابدار

 

این محصول برای عزیزانی که قصد خرید یکی از محصولات مینا کاری را دارند بسیار مناسب می باشد و شما را در بر زیبایی خود نگه می دارد.

 

بشقاب میناکاری

 

میناکاری این محصول از جنس بشقاب های مسی می باشد که در سایز های 8 و 10 و 12 در قابی زیبا جای گرفته است.

 

 

 

این محصول دارای زیباترین طرح های می باشد و نقوش آن سخنی از یک هنر 5000 ساله برای شما به همراه دارد.

 

بشقاب میناکاری شده

 

این محصول مناسب برای تزیین و تغییر دکوراسیون محیط های مختلف اعم از محل کار و یا منزل شخصی می باشد که در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

 

میناکاری بشقاب

 

 

میناکاری یکی از بهترین و زیباترین محصولات هنری می باشد که در اصفهان پدیدار شده است و از این شهر به سایر شهر ها سوق یاقته است.

 

میناکاری جدید

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین و زیباترین محصولات میناکاری اعم از این بشقاب میناکاری 3 عددی را در معرض فروش قرار داده است که می توانید به صورت اینترنتی محصول خود را سفارش دهید.

 

 

میناکاری جدیدن

 

این محصول در تولیدی های اصفهان ساخته شده است و به صورت مستقیم برای شما عزیزان در معرض فروش قرار گرفته که از نظر کیفیت و قیمت بی همتاست.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قاب سه بشقابه میناکاری
جدیدترین محصولات