0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

میناکاری روی سفال، از جمله شاخه های جدید هنر میناکاری می باشد که این روزها بسیار محبوب شده است. محصول فوق یک بشقاب سفالی لالجین میناکاری شده تهیه شده به دست هنرمندان همدانی می باشد. این بشقاب دارای قطری در حدود 40 سانت بوده و به شکل دایره ای نمی باشد و دارای یک طرح هندسی بسیار زیبا می باشد. این بشقاب سفالی میناکاری شده در داخل یک باکس مخملی بسیار زیبا به ابعاد 8*42*42 سانتی متر قرار گرفته است که درب باکس به صورت شیشه دار طراحی شده تا بشقاب مینکاری شده براحتی قابل مشاهده باشد. لازم بذکر می باشد درب این باکس دارای یک قفل چفتی می باشد تا حمل و نقل آسان تری داشته باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

هنر سفالگری و میناکاری از هنرهای اصیل و با قدمت چندین هزار ساله می باشند که نشانی از هویت و فرهنگ ایرانی بوده، این دو هنر زیبا در حال حاضر نیز از محبوبیت ویژه ای برخودار می باشند و هنرمندان خوش ذوق و سلیقه ایرانی توانسته اند با تلفیقی از این دو هنر محصولاتی با زیبایی چشم نواز و خیره کننده تولید کنند.

 

میناکاری لالجین

 

میناکاری بر روی سفال که با استفاده از رنگ های مخصوص میناکاری بر روی سفال انجام می شود  از جمله هنرهای جدید و تازه تاسیس می باشد که نشان از خلاقیت هنرمندان ایرانی دارد. هنرمندان سفال‌گر در لالجین همدان برای اولین‌بار دو تکنیک میناکاری و سفال‌گری را تلفیق کرده‌اند

 

 قاب بشقاب لاجین همدان

 

محصول فوق یک بشقاب سفالی لالجین میناکاری شده می باشد که با نقوش سنتی رنگارنگ و برجسته مزین شده است، این بشقاب زیبا دایره نمی باشد و دارای یک شکل هندس خاص و زیبا می باشد، اطراف این بشقاب شفالی لالجین دارای کنگره هایی می باشد که طرحی خاص بوده. . قطر بشقاب میناکاری شده در حدود 40 سانتی‌متر است. اگر بر روی این بشقاب دست بکشید و آن را لمس کنید خواهید دید که رنگ ها بر روی این بشقاب به حالت برجسته می باشند.

 

 قیمت میناکاری لالجین

 

نقوش میناکاری شده بر روی این بشقاب زیبا تنها در قسمت داخلی تن می باشد و قسمت خارجی بشقاب تنها لعاب ساده دارد و به دلیل لعاب کاری و پخت این بشقاب در کوره، این محصول دارای قابلیت تمیز کردن می باشد. این بشقاب زیبا در داخل یک باکس مخملی زیبا قرار گرفته شده تا یک اثر هنری زیباتر در اختیار داشته باشید و بتوانید از آن به عنوان یک هدیه نفیس نیز استفاده کنید.

 

 جدید ترین میناکاری لالجین

 

ابعاد این باکس 8*42*42 سانتی متر است، روکش این باکس مخمل بوده و درب آن به صورت شیشه ای تعبیه شده است تا بشقاب از دورن باکس نیز قابل مشاهده باشد، درب این باکس به صورت چفتی بوده تا در حین حمل و نقل و جابجایی راحتری داشته باشد.

 

 انواع ظروف میناکاری لالجین

 

رنگ های بکار برده شده در طراحی این بشقاب میناکاری شده روی سفال مورد استفاده قرار گرفته شات شامل رنگ های  آبی، فیروزه‌ای، سرمه‌ای، قرمز، نارنجی و زرد بوده که جز رنگ های اصیل مورد استفاده در هنرهای سنتی می باشند.

 

خرید بشقاب سفالی میناکاری شده

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بشقاب سفالی میناکاری قطر 40 باکس دار
جدیدترین محصولات