0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

399000 تومان

به منظور دسترسی آسان تر هنرجویان رشته میناکاری برای خرید ابزار مورد ناز برای میناکاری روی مس، مجموعه ای کامل از این محصولات فراهم آورده شده است که شامل اصلی ترین مواد و ابزار مورد نیاز برای هنر میناکاری می باشد. این پکیج شامل 8 عدد قلم مو مخصوصمیناکاری، ست ده تایی رنگ میناکاری به همراه یک عدد بشقاب مسی لعاب کاری شده آماده برای انجام نقاشی مینا می باشد.

بشقاب میناکاری این پکیج دارای قطر 20 سانتی متر و جنس آن مس بوده و جنس قلم موهای آن از پشم شتر و به سایز های 1،2،3،4،5،6،8،10است. رنگ های مینا موجود در این پکیج شامل رنگ های لاجوردی، فیروزه ای، سبز ویکتوریا، سبز مغز پسته ای، قهوه ای، قرمز، زرد، صورتی، گل ماشی و مشکی می باشد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

اگر به هنر میناکاری علاقه مند هستید اما نمی دانید چه وسایلی برای میناکاری روی مس نیازمند و وسایل مورد نیاز برای آموختن این هنر زیبا را از کجا فراهم کنید، با ما همراه باشید با معرفی پکیج کامل ابزار میناکاری روی مس که با کیفیت عالی و قیمت مناسب تهیه شده و در اختیار شما هنر آموزان عزیز قرار گرفته است.

ابزار میناکاری روی مس

پکیج فوق دارای یک بسته رنگ 10 عددی می باشد که شامل رنگ های لاجوردی، فیروزه ای، سبز ویکتوریا، سبز مغز پسته ای، قهوه ای، قرمز، زرد، صورتی، گل ماشی و مشکی است. این رنگ ها به صورت پودری بوده که مخصوص میناکاری بر روی فلز می باشد و مناسب برای میناکاری بر روی زیر ساخت های سفالی نبوده.

خرید ابزار میناکاری

ابزار مورد نیاز برای میناکاری

باید به این نکته توجه کنید که کار کردن با رنگ های مینا که به رنگ های نسوز معروف بوده دارای شرایط ویژه ای می باشد و نیاز به یک حلال غیر آبی متشکل از مخلوط صمغ عربی و گلیسیرین داشته که باید به وسیله کاردک رنگ با این مخلوط، ترکیب شده تا رنگ برای کار آماده شود.

 ابزار هنر میناکاری

در این پکیج یک عدد بشقاب میناکاری آماده برای نقاشی نیز در نظر گرفته شده که به خوبی لعاب کاری شده و کلیه شرایط لازم برای یک ظرف میناکاری با کیفیت را داشته. این بشقاب که از جنس مس بوده و دارای ضخامت مطابق با استاندارد های لازم بوده و به خوبی با لعاب سفید رنگ پوشانیده شده است. قطر این بشقاب میناکاری 20 سانتی متر می باشد. لعاب کاری بر روی این بشقاب به صورت پخت شده می باشد و نیاز به مرحله کوره گذاری برای آن نبوده.

 خرید ابزار میناکاری روی مس

قلم موها که از جمله اصلی ترین وسایل مورد نیاز برای میناکاری می باشد که باید دارای شرایط خاصی بوده. در پکیج فوق 8 عدد قلم مو در سایز های متفاوت در نظر گرفته شده که می تواند کمک بسزایی در طراحی ظرف مینا به شما داشته باشد. جنس موی این قلم ها از پشم شتر می باشد که مناسب برای نقاشی مینا بوده و دارای سایز های 1،2،3،4،5،6،8،10 می باشد.

پکیج وسایل میناکاری

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای پکیج ابزار هنر میناکاری
جدیدترین محصولات