0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

باکس هدیه مخمل قلبی دارای ابعاد 14.5*30*20.5 سانتی متر به رنگ مشکی با قلب های قرمز رنگ بر روی آن یک باکس بسیار لاکچری و زیبا برای هدیه به عزیزانتان می باشد. این باکس مستطیل شکل دارای روکش مخمل بوده و همین موجب خاص بودن آن شده است. بزرگ بودن فضای داخلی باکس امکان قرار دادن انواع هدایا مثل خرس های عروسکی و گل را فراهم کرده است. جنس خود جعبه از مقوای ضخیم و مستحکم می باشد و درب آن نیز به خود جعبه متصل است و دارای دکمه آهنربایی برای بسته نگه داشتن آن می باشد. 

این جعبه کادویی زیبا هدیه شما را بسیار عاشقانه تر نشان می دهد و آن را ماندگار و خاص می کند. قیمت این محصول تخفیف ویژه خورده و به قیمت خرید برای مدت محدود ارائه می گردد. خرس درون تصاویر به همراه محصول نمی باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

باکس هدیه مخمل قلبی دارای ابعاد 14.5*30*20.5 سانتی متر به رنگ مشکی با قلب های قرمز رنگ بر روی آن یک باکس بسیار لاکچری و زیبا برای هدیه به عزیزانتان می باشد.

باکس هدیه

 

این باکس مستطیل شکل دارای روکش مخمل بوده و همین موجب خاص بودن آن شده است.

جعبه هدیه

بزرگ بودن فضای داخلی باکس امکان قرار دادن انواع هدایا مثل خرس های عروسکی و گل را فراهم کرده است. جنس خود جعبه از مقوای ضخیم و مستحکم می باشد و درب آن نیز به خود جعبه متصل است و دارای دکمه آهنربایی برای بسته نگه داشتن آن می باشد. 

باکس هدیه مخملی

این جعبه کادویی زیبا هدیه شما را بسیار عاشقانه تر نشان می دهد و آن را ماندگار و خاص می کند. قیمت این محصول تخفیف ویژه خورده و به قیمت خرید برای مدت محدود ارائه می گردد.

باکس هدیه قلبی

 خرس درون تصاویر به همراه محصول نمی باشد.

جعبه هدیه مخمل قلبی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای باکس هدیه مخملی
جدیدترین محصولات