0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

19000 تومان

باکس هدیه مخمل قلبی دارای ابعاد 14.5*30*20.5 سانتی متر به رنگ مشکی با قلب های قرمز رنگ بر روی آن یک باکس بسیار لاکچری و زیبا برای هدیه به عزیزانتان می باشد. این باکس مستطیل شکل دارای روکش مخمل بوده و همین موجب خاص بودن آن شده است. بزرگ بودن فضای داخلی باکس امکان قرار دادن انواع هدایا مثل خرس های عروسکی و گل را فراهم کرده است. جنس خود جعبه از مقوای ضخیم و مستحکم می باشد و درب آن نیز به خود جعبه متصل است و دارای دکمه آهنربایی برای بسته نگه داشتن آن می باشد. 

این جعبه کادویی زیبا هدیه شما را بسیار عاشقانه تر نشان می دهد و آن را ماندگار و خاص می کند. قیمت این محصول تخفیف ویژه خورده و به قیمت خرید برای مدت محدود ارائه می گردد. خرس درون تصاویر به همراه محصول نمی باشد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

باکس هدیه مخمل قلبی دارای ابعاد 14.5*30*20.5 سانتی متر به رنگ مشکی با قلب های قرمز رنگ بر روی آن یک باکس بسیار لاکچری و زیبا برای هدیه به عزیزانتان می باشد.

باکس هدیه

 

این باکس مستطیل شکل دارای روکش مخمل بوده و همین موجب خاص بودن آن شده است.

جعبه هدیه

بزرگ بودن فضای داخلی باکس امکان قرار دادن انواع هدایا مثل خرس های عروسکی و گل را فراهم کرده است. جنس خود جعبه از مقوای ضخیم و مستحکم می باشد و درب آن نیز به خود جعبه متصل است و دارای دکمه آهنربایی برای بسته نگه داشتن آن می باشد. 

باکس هدیه مخملی

این جعبه کادویی زیبا هدیه شما را بسیار عاشقانه تر نشان می دهد و آن را ماندگار و خاص می کند. قیمت این محصول تخفیف ویژه خورده و به قیمت خرید برای مدت محدود ارائه می گردد.

باکس هدیه قلبی

 خرس درون تصاویر به همراه محصول نمی باشد.

جعبه هدیه مخمل قلبی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای باکس هدیه مخملی
جدیدترین محصولات