0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

خرس عروسکی صورتی یک هدیه بسیار جالب و بامزه است که به ویژه در بین دخترها بسیار طرفدار دارد. این خرس پشمالوی زیبا دارای ابعاد 15*26 سانتی متر است که اندازه مناسبی برای یک هدیه خاص دارد. رنگ صورتی همیشه مورد علاقه دختربچه ها و دختر خانم ها بوده و چه بهتر هدیه ای که برای آن ها خریداری می کنید به رنگ مورد علاقه شان باشد. پارچه استفاده شده در دوخت این عروسک خرسی زیبا پرزهای بلند داشته و حالتی نیمه براق نیز دارد که این عروسک را بسیار زیبا می کند.

قلب صورتی رنگی که در دستان خرس کوچولو قرار دارد نشانه ای از عشق و محبت شما به فردی است که این عروسک را به آن هدیه می دهید و همین باعث شده این عروسک به یک هدیه خاص برای عشق زندگیتان یا دختر و خواهرتان باشد. قیمت این محصول در تخفیف ویژه به مدت محدود ارائه می گردد. گل های داخل عکس همراه محصول نیست.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

خرس عروسکی صورتی یک هدیه بسیار جالب و بامزه است که به ویژه در بین دخترها بسیار طرفدار دارد.

خرس عروسکی

این خرس پشمالوی زیبا دارای ابعاد 15*26 سانتی متر است که اندازه مناسبی برای یک هدیه خاص دارد.

عروسک خرسی

رنگ صورتی همیشه مورد علاقه دختربچه ها و دختر خانم ها بوده و چه بهتر هدیه ای که برای آن ها خریداری می کنید به رنگ مورد علاقه شان باشد.

خرس صورتی

پارچه استفاده شده در دوخت این عروسک خرسی زیبا پرزهای بلند داشته و حالتی نیمه براق نیز دارد که این عروسک را بسیار زیبا می کند.

هدیه عشق

قلب صورتی رنگی که در دستان خرس کوچولو قرار دارد نشانه ای از عشق و محبت شما به فردی است که این عروسک را به آن هدیه می دهید و همین باعث شده این عروسک به یک هدیه خاص برای عشق زندگیتان یا دختر و خواهرتان باشد.

عروسک خرسی صورتی

قیمت این محصول در تخفیف ویژه به مدت محدود ارائه می گردد. گل های داخل عکس همراه محصول نیست.

خرس قلبی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای عروسک خرس صورتی
جدیدترین محصولات