0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

خرس عروسکی صورتی یک هدیه بسیار جالب و بامزه است که به ویژه در بین دخترها بسیار طرفدار دارد. این خرس پشمالوی زیبا دارای ابعاد 15*26 سانتی متر است که اندازه مناسبی برای یک هدیه خاص دارد. رنگ صورتی همیشه مورد علاقه دختربچه ها و دختر خانم ها بوده و چه بهتر هدیه ای که برای آن ها خریداری می کنید به رنگ مورد علاقه شان باشد. پارچه استفاده شده در دوخت این عروسک خرسی زیبا پرزهای بلند داشته و حالتی نیمه براق نیز دارد که این عروسک را بسیار زیبا می کند.

قلب صورتی رنگی که در دستان خرس کوچولو قرار دارد نشانه ای از عشق و محبت شما به فردی است که این عروسک را به آن هدیه می دهید و همین باعث شده این عروسک به یک هدیه خاص برای عشق زندگیتان یا دختر و خواهرتان باشد. قیمت این محصول در تخفیف ویژه به مدت محدود ارائه می گردد. گل های داخل عکس همراه محصول نیست.

توضیحات کالا

خرس عروسکی صورتی یک هدیه بسیار جالب و بامزه است که به ویژه در بین دخترها بسیار طرفدار دارد.

خرس عروسکی

این خرس پشمالوی زیبا دارای ابعاد 15*26 سانتی متر است که اندازه مناسبی برای یک هدیه خاص دارد.

عروسک خرسی

رنگ صورتی همیشه مورد علاقه دختربچه ها و دختر خانم ها بوده و چه بهتر هدیه ای که برای آن ها خریداری می کنید به رنگ مورد علاقه شان باشد.

خرس صورتی

پارچه استفاده شده در دوخت این عروسک خرسی زیبا پرزهای بلند داشته و حالتی نیمه براق نیز دارد که این عروسک را بسیار زیبا می کند.

هدیه عشق

قلب صورتی رنگی که در دستان خرس کوچولو قرار دارد نشانه ای از عشق و محبت شما به فردی است که این عروسک را به آن هدیه می دهید و همین باعث شده این عروسک به یک هدیه خاص برای عشق زندگیتان یا دختر و خواهرتان باشد.

عروسک خرسی صورتی

قیمت این محصول در تخفیف ویژه به مدت محدود ارائه می گردد. گل های داخل عکس همراه محصول نیست.

خرس قلبی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای عروسک خرس صورتی