0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

ست کامل زیورآلات مرغ آمین بر اساس سریال پر مخاطب و دیدنی شهرزاد شامل گردنبند مرغ آمین، گوشواره مرغ آمین و دستبند مرغ آمین می باشد. این ست فوق العاده در حراج ویژه با قیمت باور نکردنی خریداری کنید. از ویژگی های این محصول می توان به آبکاری استیل به همراه برج آبکاری و سنگ فیروزه در تمامی ست، وزن سبک، رنگ ثابت، حرارت خورده، مناسب تمامی سنین اشاره نمود. اگر بخواهید هر یک از این محصولات را جداگانه خریداری کنید هزینه ای بیشتر باید بپردازید و در اینجا می توانید هر سه محصول را در یک ست با قیمتی باور نکردنی برای خود و عزیزانتان خریداری کنید.
توجه داشته باشید به منظور افزایش طول عمر و رنگ محصول لازم است هرازگاهی با محصول آب و سرکه سفید یا آب و آبلیمو آن را شستشو دهید تا رنگی براق و زیبا داشته باشند.

توضیحات کالا

ست کامل زیورآلات مرغ آمین بر اساس سریال پر مخاطب و دیدنی شهرزاد شامل گردنبند مرغ آمین، گوشواره مرغ آمین و دستبند مرغ آمین می باشد. این ست فوق العاده در حراج ویژه با قیمت باور نکردنی خریداری کنید. از ویژگی های این محصول می توان به آبکاری استیل به همراه برج آبکاری و سنگ فیروزه در تمامی ست، وزن سبک، رنگ ثابت، حرارت خورده، مناسب تمامی سنین اشاره نمود.

ست مرغ آمین

اگر بخواهید هر یک از این محصولات را جداگانه خریداری کنید هزینه ای بیشتر باید بپردازید و در اینجا می توانید هر سه محصول را در یک ست با قیمتی باور نکردنی برای خود و عزیزانتان خریداری کنید. توجه داشته باشید به منظور افزایش طول عمر و رنگ محصول لازم است هرازگاهی با محصول آب و سرکه سفید یا آب و آبلیمو آن را شستشو دهید تا رنگی براق و زیبا داشته باشند.

ست کامل مرغ آمین

مرغ آمین نماد چیست و چرا اینقدر مورد طرفدار اکثریت مردم قرار گرفته است؟
نماد مرغ امین برای اکثر مردم آشناست که چرا که به سنت های دیرینه ایرانیان وابسته است مرغ آمین در یک نگاه نماد عشق دوستی و علاقه به یار است - سریال شهرزاد که از شبکه یک سیما اغاز شد بار دیگر باعث محبوبیت مرغ امین میان مردم شد و از انجا که در این سریال بازیگر اصلی از گردنبند و گوشواره و دستبند مرغ آمین استفاده کرد باعث ترغبیب و علاقه مردم به داشتن همین ست مرغ آمین شد.

گوشواره مرغ آمین

ست شامل :
گردنبند ، دو جفت گوشواره و دستبند مرغ آمین
گردنبند مرغ آمین سریال شهرزاد
گردنبند مرغ آمین یکی از خاطره انگیزه ترین و بهترین گردنبند های ارزان قیمت و با کیفیت برای همسر یا عزیزتان می باشد شما با این گردنبند می توانید حال و هوای سریال شهرزاد را به خانه خودتان و همسرتان هدیه بدهید

گردنبند مرغ آمین

گردنبند مرغ آمین طرح جدید سریال شهرزاد 2 برای افراد مشکل پسند و خوش تیپ

ویژه خانم ها و دختران جوان که می خواهند زبانزد بین دوستان خود شوند
گوشواره مرغ آمین سریال ایرانی شهرزاد 2
آیا به دنبال یک هدیه خاص برای همسر عزیزتان هستید

دستبند مرغ آمین

این روزها همه برای هدیه به عشق شان از نماد آمین و گردنبند و گوشواره شهرزاد استفاده می کنند شما چطور؟؟؟

گوشواره سریال شهرزاد مخصوص فصل جدید که به تازگی از شبکه سیما پخش شده است می باشد شما می توانید گوشواره شهرزاد را با تخفیف ویژه با قیمت از تولیده کننده و سایت اصلی تولیدات زیورالات شهرزاد تهیه و سفارش دهید

مرغ آمین

مشخصات گوشواره مرغ آمین سریال شهرزاد:

مدل : مرغ آمین پروانه ای

تعداد : دو جفت گوشواره

سریال شهرزاد

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ست کامل مرغ آمین
جدیدترین محصولات