0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

35000 تومان

یکی از اکسسوری مهم که می تواند استایل شخصی افراد را تکمیل نماید، کمربند ها می باشند که باید متناسب با استایل فرد انتخاب شوند. محصول فوق یک نمونه کمربند اسپرت زنانه بسیار زیبا و کاربردی می باشد که به صورت بدون سگک طراحی شده است و شما می توانید براحتی از آن در زیر مانتو یا پیراهن خود استفاده کنید و هیچ اثری ازبد فرم ایستادن لباس به دلیل نداشتن سگک نخواهید دید. یکی از ویژگی های کمربند بدون سگک TS ، استفاده راحت آن می باشد، به این منظور شما باید کمربند را از کمری شلوار رد کرده و با کمک دکمه های فلزی تعبیه شده در قسمت انتهایی کمربند آن را محکم کنید. این کمربند قابل تنظیم در کمترین حالت دارای طول 48 سانتی متر و  در بلند ترین حالت 73 سانتی متر می باشد و قابل استفاده برای سایز 34 الی 46 می باشد.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

 شاید به نظر بسیاری از افراد، کمربند ها یکی از اکسسوری های مورد نیاز برای آقایان می باشد، این درحالی می باشد که استفاده از یک کمربند مناسب  برای خانم ها می تواند تاثیر بسزایی در استایل آنها داشته باشد. حتی شما می توانید با استفاده از یک کمربند بر روی یک لباس قدیمی، استایل جدید و متفاوتی را داشته باشید. بنابراین نباید از استفاده از کمربند در استایل روزانه خود غافل شوید.

 

 کمربند بدون سگک ارزان

 

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که یک شلوار یا دامن خریداری کرده باشید که کمری آن مقداری گشاد باشد و در این حالت برای ثابت نگه داشتن آن مجبور به استفاده از کمربند باشید، اما استفاده از کمربند های سگک دار برای زیر مانتو و پیراهن می تواند ظاهر زیبایی نداشته باشد، اما ما به شما کمربند زنانه ای را معرفی می کنیم که به دلیل نداشتن سگک می تواند براحتی در زیر پیراهن و مانتو مورد استفاده قرار گیرد.

 

 خرید کمربند بدون سگک ارزان

 

کمربند بدون سگک TS، نمونه ای از یک کمربند دخترانه بسیار شیک می باشد که قابل استفاده برای سایز های 34 الی 46 می باشد. این محصول با استفاده از نوارهای کشی بسیار مقاوم و با کیفیت تهیه شده است که در انتهای آن تکه های چرمی تعبیه شده است که دکمه های کمربند بر روی آن تعبیه شده است. این کمربند به دلیل خاصیت کشان و همچنین سگک تنظیم طول براحتی قابل تنظیم برای سایز های مختلف می باشد.

 

 کمربند اسپرت بدون سگک

  

کمربند بدون سگک زنانه فوق را می توانی برای انواع شلوار بخصوص شلوار های جین مورد استفاده قرار دهید، این کمربند در کمترین حالت دارای طول 48 سانتی متر و در بیشترین حالت دارای طول 73 سانتی متر می باشد. این کمربند برای همه گروه های سنی مناسب می باشد، بخصوص برای افراد مسن که توانایی باز و بسته کردن سگک های کمربند را نداشته و این کمربند به دلیل دکمه دار بودن می تواند گزینه مناسبی برای این افراد باشد.

 

خرید کمربند اسپرت بدون سگک  

 

با توجه به جنس کشی کمر بند و همچنین نحوه بسته شدن آن، این کمربند قابل استفاده برای شلوارهایی با عرض کمری مت فاوت ی باشد. باید این نکته را خاطر نشان کنیم که شما می توانید با استفاده از حلقه های فلزی در طرح های متنوع در قسمت جلویی کمربند، طرح زیبا و متفاوتی برای این کمربند رقم بزنید و از آن برای رویلباس هایی از جمله پیراهن نیز استفاده نمائید.

 

  قیمت کمربند اسپرت بدون سگک

 

این کمربند با طرح ساده و زیبای خود می تواند گزینه مناسبی برای دختر خانم ها و بانوان خوش سلیقه می باشد. لازم بذکر می باشد که این کمربند اسپرت بدون سگک به دلیل جنس کشی و قابلیت تنظیم تا سایز 46 مناسب برای بانوان باردار می باشد که در طول بارداری دائما با افزایش سایز مواجه می باشند.

 

کمربند بدون سگک مردانه

 

با مشاهده ویدئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست خواهید آورد 

 

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کمربند اسپرت زنانه بدون سگک TS
جدیدترین محصولات