0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

15000 تومان

جاکارتی، یکی از انواع کیف های کوچک جیبی می باشد که برای نگهداری انواع کارت ها مورد استفاده قرار میگیرند، محصول ف.ق نمونه ای از یک جاکارتی تکی می باشد که می تواند برای نگهداری کارت های اعتباری، مترو و اتوبوس مورد استفاده قرار می گیرد. این جاکارتی با استفاده از چرم طبیعی ساخته شده و مناسب برای استفاده از انواع کارت می باشد.

این جاکارتی چرمی دارای ابعاد 6.5*10 سانتی متر بوده و به دلیل طرح ظاهری آن به طرح لبخند معروف می باشد. چرم مورد استفاده برای تولید این جاکارتی از نوع طبیعی بوده که بسیار عالی و در عین حال کار آمد می باشد. این محصول قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی داشته که از مزیت های آن محسوب می شود.

اضافه به سبد خرید

محصولات مشابه


توضیحات کالا

برخی از افراد به دلیل جاگیر بودن کیف های پول ترجیح می دهند کارت های اعتباری خود را درون جیب نگهداری کنند که می تواند آسیب هایی به کارت ها برسد، ما به این افراد توصیه می کنیم از جاکارتی ها استفاده کنند که دارای ابعاد کوچک و جمع و جوری بوده و می تواند براحتی در داخل کیف شما قرار گیرد. محصول فوق یک جاکارتی از نوع تک کارتی بوده که دارای طراحی ساده و بسیار شیکی می باشد که با استفاده از چرم طبیعی تولید شده است.

 

خرید جاکارتی چرم طبیعی

خرید اینترنتی جاکارتی تبلیغاتی

 

این جاکارتی چرمی دارای طراحی زیبایی می باشد به گونه ای که کارت اعتباری از درون آن مشخص بوده و به همین دلیل به طرح لبخند مشهور است. این جاکارتی گنجایش یک کارت را داشته این جاکارتی دارای ابعاد 6.5*10 سانتی متر بوده. این محصول قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی را داشته و امکان چاپ و حک برند، لوگو و یا نام تجاری بر روی این جا کارتی وجود داشته که از مزیت های آن محسوب می شود.

 

جاکارتی چرم تبلیغاتی ارزان

خرید اینترنتی جاکارتی چرم

 

با توجه به اینکه این جاکارتی از چرم طبیعی تهیه شده است، شرایط نگهداری ویژه ای داشته و نباید در معرض نور شدید آفتاب قرار گیرد. اگر تشخیص اصالت چرم مورد استفاده در این جا کارتی می توانید به بافت مخملی پشت چرم توجه کنید و این در حالی است که چرم های مصنوعی پشت آنها به صورت پارچه ای می باشد.

 

فروش اینترنتی جاکارتی چرم

 

این جاکارتی چرمی را می توانید براحتی در داخل جیب لباس، کت و یا کیف خود قرار داده و نگران آسیب دیدن کارت های خود نباشید. موسسات و ارگان ها می توانند با تهیه این جاکارتی زیبا و حک کردن برند و لوگوی خود یک هدیه تبلیغاتی کارآمد و تاثیر گذار و دی عین حال قیمت مناسب تهیه کرده که تقریبا مورد استفاده همگان می باشد. از مهمترین مزیتهای این جاکارتی چرم طبیعی بکار برده شده در تهیه این جاکارتی می باشد.

 

جاکارتی چرم طرح لبخند

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای جا کارتی چرم طبیعی طرح لبخند
جدیدترین محصولات