0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

کیف پول چرم یکی از اکسسوری های می باشد که انتخاب درست و استفاده بجای آن می تواند نقش بسزایی در تحت تاثیر قرار دادن دیگران نسبت به شما داشته باشد. محصول فوق نمونه ای از یک کیف پول مدل کتی با طراحی بسیار شیک و با کیفیت می باشد که با استفاده از چرم طبیعی تهیه شده است. یکی از ویژگی های کیف های چرم طبیعی دوام و عمر بالای این مدل از کیف ها می باشد.

چرم مورد استفاده برای تهیه این کیف پول بسیار نرم و انعطاف پذیر می باشد. این کیف پول مدل کتی دارای ابعاد 1*10*18.5 سانتی متر است. این کیف پول علاوه بر دو محفظه برای اسکناس دارای 11 جای کارتی می باشد و همچنین دو جیب فرعی به همراه یک جیب زیپ دار برای نگهداری از سکه و سایر وسایل ریز همچنین در این کیف دو محل برای قرار دادن عکس نیز در نظر گرفته شده است. این کیف در دو رنگ قهه ای و مشکی قابل عرضه می باشد.


محصولات مشابه


توضیحات کالا

 یکی از مهمترین اکسسوری هایی که تقریبا مورد نیاز همه افراد است،  کیف پول می باشد. حال اگر این کیف پول از کیفیت و طراحی قابل قبلی برخوردار باشد می تواند تاثیر بسزایی در استایل و ظاهر شما د ارتشه باشد. در حال حاضر انواع کیف های پول با استاندارد ها و کیفیت های متنوع در حال تولید و فروش می باشند اما یکی از بهترین نمونه های کیف پول مدل چرم آنها است. محصول فوق نمونه ای بسیار شکیل از یک کیف پول طرح کتی می باشد که با استفاده از چرم طبیعی مرغوب تهیه شده است.

 

قیمت کیف پول چرم طبیعی طرح کتی

قیمت کیف پول مردانه چرم طبیعی طرح کتی

 

کیف پول کُتی چرم طبیعی مدل WB2MD، نمونه ای بسیار با کیفیت از مدل کیف های پول کتی می باشد که با استفاده از چرم طبیعی تهیه شده است. اگر به پوشش داخلی این کیف توجه کنید خواهید دید که با هیچ گونه پارچه ای کاور نشده است و حالت مخملی چرم طبیعی به خوبی نمایان می باشد که یکی از نشانه های اصالت چرم بکار برده شده در تهیه این کیفل پول می باشد. از مزیت های این کیف می توان به دارا بودن یک عدد جیب زیپ دار در آن اشاره کرد که به شما امکان قرار دادن سکه، تک کلید و سایر لوام ریز را داده و در این صورت مانع از ریختن و گم شدن آنها می شود.

 

قیمت کیف چرم طبیعی مردانه

 

یکی از مهترین ویژگی های این کیف استفاده از چرم طبیعی نرم و انعطاف پذیر در ساخت آن می باشد. همچنین این کیف پول چرم طبیعی از دوخت با کیفیت و با دوام بالا برخوردار می باشد و سال های سال عمر می کند. در این کیف دو جیب با پهنای کافی برای نگهداری از اسکناس در نظر گرفته شده است و همچنین دارای جاکارتی های متعددی می باشد. اگر به قسمت های داخلی این کیف نگاهی بیاندازید خواهید دید که درزها و دوخت های داخلی آن بسیار مرتب و با کیفیت دوخته شده اند.

 

خرید کیف پول چرم طبیعی کتی

کیف پول کتی مردانه چرم مشکی

 

در این کیف 11 عدد جاکارتی به همراه دو جیب متفرقه و دو عدد جیب برای قرار دادن عکس در نظر گرفته شده است. ایم کیف دارای ابعاد 1*10*18.5 سانتی متر و نحوه باز و بسته شدن آن سده و بدون دکمه می باشد. این کیف در دو رنگ قهوه ای و مشکی ارائه می شود.

 

 خرید اینترنتی کیف چرم طبیعی کتی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کیف پول کتی چرم مدل WB2MD
جدیدترین محصولات