0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

دارای طراحی فانتزی بوده و به منظور شستشوی ظروف و سینک ظرف شویی طراحی شده است. طرح خانم و آقا برای جهیزیه و سرویس عروس بسیار زیبا بوده و گزینه مناسبی است. این ست شستشو برای زن و مرد هایی که دوست دارند باهم در شستن ظروف کمک کنند کاره راه انداز است و اوقات خوش دو نفره ای را برایتان رقم می زند. جنبه تزئینی و زیبایی که دارد در آشپزخانه نیز قابل توجه است.

این فرچه ها میکروفایبر بوده و یکی از آن ها دارای موهای سفت و بلند برای زدودن مواد غذایی چسبید و دیگری دارای دارای موهای کوتاه حالت دار نرم برای تمیز کردن ظروف حساس تر و تمیز تر می باشد. جنس فرچه ها از مواد میکروفایبر ضد خش و دارای استند نگهدارنده به همراه اسکاچ مخصوص می باشد.

توضیحات کالا

دارای طراحی فانتزی بوده و به منظور شستشوی ظروف و سینک ظرف شویی طراحی شده است. طرح خانم و آقا برای جهیزیه و سرویس عروس بسیار زیبا بوده و گزینه مناسبی است. این ست شستشو برای زن و مرد هایی که دوست دارند باهم در شستن ظروف کمک کنند کاره راه انداز است و اوقات خوش دو نفره ای را برایتان رقم می زند. جنبه تزئینی و زیبایی که دارد در آشپزخانه نیز قابل توجه است. این فرچه ها میکروفایبر بوده و یکی از آن ها دارای موهای سفت و بلند برای زدودن مواد غذایی چسبید و دیگری دارای دارای موهای کوتاه حالت دار نرم برای تمیز کردن ظروف حساس تر و تمیز تر می باشد. جنس فرچه ها از مواد میکروفایبر ضد خش و دارای استند نگهدارنده به همراه اسکاچ مخصوص می باشد.

فرچه سینک

ست فرچه های شستشو با طرح فانتزی آقا و بانو در جهت تسهیل شستشوی ظروف شما و تمیزی و زیبایی آشپزخانه ی شما طراحی شده است و گزینه عالی برای قرار دادن در وسایل جهیزیه ی نوعروسان است.
با این وسیله دیگر میتوانید بدون نیاز به بحث و گفتگو با شریک زندگیتان به طور مسالمت آمیز و دوستانه شستن ظرف ها را با یکدیگر سهیم شوید.با طراحی زیبا و دوست داشتنی این فرچه ها علاوه بر شستن تمیز و آسان ظروف میتوانید اوقات خوشی از کنار هم بودن ایجاد کرده و از کار کردن دونفره لذت ببرید.

ست فرچه سینک

طراحی متفاوت این دو فرچه ی میکرو فایبر به دلیل کاربرد متفاوت این دوست.یکی از فرچه ها که دارای موهای سفت تر و برآمده میباشد به منظور زدودن مواد غذایی چسبیده به ظروف و همینطور سابیدن قسمتهای خارجی تابه ها و قابلمه ها میباشد و فرچه ی دیگر دارای جنسی خاص از میکروفایبر برای تمیز کردن ملایم و بدون نیاز بیشتر به فشار میباشد.
این فرچه ها را دارای پایه ی نگهدارنده ی خود برای گذاشتن فرچه ها سر جای خود پس از اتمام شستشو می باشند. همینطور دارای استند ویژه برای نگهداری اسکاچ میباشند.

فرچه و اسکاچ خانم و آقا

ویژگی های کلی :
-دارای دو فرچه با دو کارایی متفاوت
-ساخته شده از مواد پلاستیکی عالی و با دوام
-جنس فرچه ها از مواد میکروفایبر ضد خش
-دارای پایه ی نگهدارنده ی
-دارای استند مخصوص برای اسکاچ
-صرفه جویی در فضا
-دادن ظاهری زیبا تمیز و مرتب به آشپزخانه

فرچه فانتزی

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ست فرچه های شستشو طرح آقا و خانم
جدیدترین محصولات