512

چانه بند ضد خروپفشناسه کالا: SnoreDoc

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی چانه بند ضد خروپف

چانه بند ضد خروپف SnoreShield Jaw Strap تاثیر بسزایی در جلوگیری از خروپف دارد زیرا حالت قرار گیری آن دور چانه و سر موجب بسته ماندن دهان شده و همین امر باعث جلوگیری از خروپف و ایجاد یک خواب راحت می شود. این چانه بند به شکلی کاملا طبیعی عمل کرده و هیچ خطر یا مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند. طراحی خاصی که دارد گوش ها را در دو طرف سر کاملاً آزاد گذاشته و به همین ترتیب هیچ فشار و دردی نخواهد داشت.

اندازه آن با هر سایز سر قابل تنظیم بوده و همه می توانند از آن استفاده کنند. نحوه بسته شدن این چانه بند به صورت چسبی بوده و از چسب های مقاومی هم برخوردار است که در طول شب به طور کامل روی سر و دور چانه باقی می ماند.

چانه بند ضد خروپف SnoreShield Jaw Strap تاثیر بسزایی در جلوگیری از خروپف دارد زیرا حالت قرار گیری آن دور چانه و سر موجب بسته ماندن دهان شده و همین امر باعث جلوگیری از خروپف و ایجاد یک خواب راحت می شود. این چانه بند به شکلی کاملا طبیعی عمل کرده و هیچ خطر یا مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند. طراحی خاصی که دارد گوش ها را در دو طرف سر کاملاً آزاد گذاشته و به همین ترتیب هیچ فشار و دردی نخواهد داشت. اندازه آن با هر سایز سر قابل تنظیم بوده و همه می توانند از آن استفاده کنند. نحوه بسته شدن این چانه بند به صورت چسبی بوده و از چسب های مقاومی هم برخوردار است که در طول شب به طور کامل روی سر و دور چانه باقی می ماند.

چانه بند ضد خروپف

این چانه بند به طور بالقوه اثبات شده است که از خروپف جلوگیری می کند و باعث افزایش خواب REM در بیماران می شود.
با طبیعی‌ترین راه ممکن یعنی کمک به بسته بودن دهان در حین خواب، به رفع خروپف کمک کرده و خوابی عمیق و آرام را برای شما و اطرافیانتان فراهم می‌کند.
پیشگیری از پوکی استخوان و خشک شدن دهان
سبک وزن و راحت ، این محصول باعث می شود نفس عمیق بکشید و بدون خروپف به راحتی بخوابید.
این بند چانه به طور کامل قابل تنظیم برای هر اندازه سر است

چانه بند ضد خروپف snoreshield

SnoreShield Jaw Strap به طور بالقوه اثبات شده است که از خروپف جلوگیری می کند و باعث افزایش خواب REM در بیماران می شود. ارائه کلیه سلامتی و بهترین شب در چند سال

احساس خستگی و اضطراب - در نهایت خواب شبانه آرامش بخش!

پیشگیری از پوکی استخوان و خشک کردن دهان - کمک می کند در حالی که شما خواب هستید دهانتان بسته باشد ،

بند ضد زنگ چانه سبک وزن سبک و راحت است این محصول باعث می شود نفس عمیق بکشید و بدون خرو پف به راحتی بخوابید .

چانه بند ضد خروپف snoreDoc

این بند چانه به طور کامل قابل تنظیم برای هر اندازه سر است.
مغز شما در طول خواب فعال است، اما در هر مرحله اتفاقات مختلف رخ می دهد. به عنوان مثال، برخی از مراحل خواب واقعا برای ما احساس خوبی استراحت و پر انرژی دارند. نه تنها میزان خواب شما کم است، بلکه کیفیت خواب شما (خواب آرام) برای سلامتی بسیار ضروری است.

SnoreDoc Jaw Strap به طور بالقوه برای جلوگیری از خروپف و افزایش خواب REM در بیماران ثابت شده است. سالهاست که شما را با یک سلامت کلی و بهترین شب در خواب نگه می دارد.

ضد اسنور

چانه بند ضد خرخر، با طبیعی‌ترین راه ممکن یعنی کمک به بسته بودن دهان در حین خواب، به رفع خروپف کمک کرده و خوابی عمیق و آرام را برای شما و اطرافیانتان فراهم می‌کند.
این محصول یک راه حل طبیعی و آسان برای جلوگیری از خروپف است. خروپف می‌تواند برای فرد و اطرافیان او بسیار آزار دهنده باشد. با استفاده این چانه بند، فرد می‌تواند با ساده‌ترین و طبیعی‌ترین راه ممکن یعنی بسته بودن دهان در حین خواب، از خروپف جلوگیری کرده و آسوده بخوابد. استفاده از این وسیله برای کسانی که عادت دارند با دهان باز بخوابند، یا افرادی که اغلب به پشت می‌خوابند، بسیار مؤثر است.

چانه بند چسبی ضد خروپف

استفاده از این چانه بندها بسیار آسان است، پس از قرار دادن آن در زیر چانه و بالای سر، بند آن بسته شده و محکم می‌شود. این چانه بند قابل تنظیم به هر صورتی می‌باشد.

در مورد کسانی که مشکل تنفس از بینی دارند یا راه بینی آنها مسدود شده است، توصیه می‌شود به همراه چانه بند ضد خرخر از نوز ونت استفاده نمایند تا عبور جریان هوا از راه بینی بهتر انجام شود.

ضد خروپف

مشخصات فنی چانه بند ضد خروپف

نظرات کاربران برای: چانه بند ضد خروپف

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید