512

قلم لکه بر لباسشناسه کالا: Lil Bully

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی قلم لکه بر لباس

می توانید با استفاده از این محصول لکه هایی که بر روی پیراهن شما ایجاد می شود را از بین ببرید. این دستگاه برای شما کاربردی خواهد بود و شما می توانید از این دستگاه در زمان هایی که لباس سفید و یا روشن شما دچار لکه شد از این محصول فوق العاده استفاده نمایید. این محصول برای شما عزیزان در دسترس می باشد و شما می توانید در صورتی که مایع و یا غذایی بر روی لباس سفید شما و روشن شما ریخته شد از این محصول استفاده نمایید و لکه را در عرض چند ثانیه از بین ببرید.

در صورت نیاز شما عزیزان می توانید این قلم لکه بر لباس Lil Bully را 15 تا 30 ثانیه تکان دهید و با استفاده از آن لکه هایی از هر جنسی را پاک نمایید. استفاده از این محصول به این صورت است که شما می توانید مقداری قلم لکه بر لباس Lil Bully را فشار دهید تا مایع این محصول از آن بیرون آید و بر روی لکه بریزد. سپس می توانید نوک این قلم لکه بر لباس Lil Bully را بر روی لکه بکشید تا محو شود و به خوبی لکه را از بین ببرد. سپس نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حتما بعد از استفاده از قلم لکه بر لباس Lil Bully با یک دستمال مرطوب بر روی لکه بکشید و باقی مایع این محصول را از روی لباس پاک نمایید. زیرار این محصول بسیار قوی می باشد و ممکن است در صورت ماندن و خشک شدن این محصول رنگ لباس شما از بین برود و یا کم رنگ شود.

 

می توانید با استفاده از این محصول لکه هایی که بر روی پیراهن شما ایجاد می شود را از بین ببرید. این دستگاه برای شما کاربردی خواهد بود و شما می توانید از این دستگاه در زمان هایی که لباس سفید و یا روشن شما دچار لکه شد از این محصول فوق العاده استفاده نمایید.

 

لکه بر لباس

 

این محصول برای شما عزیزان در دسترس می باشد و شما می توانید در صورتی که مایع و یا غذایی بر روی لباس سفید شما و روشن شما ریخته شد از این محصول استفاده نمایید و لکه را در عرض چند ثانیه از بین ببرید.

 

لکه بر

 

در صورت نیاز شما عزیزان می توانید این قلم لکه بر لباس Lil Bully را 15 تا 30 ثانیه تکان دهید و با استفاده از آن لکه هایی از هر جنسی را پاک نمایید. استفاده از این محصول به این صورت است که شما می توانید مقداری قلم لکه بر لباس Lil Bully را فشار دهید تا مایع این محصول از آن بیرون آید و بر روی لکه بریزد. سپس می توانید نوک این قلم لکه بر لباس Lil Bully را بر روی لکه بکشید تا محو شود و به خوبی لکه را از بین ببرد.

 

لکه بر جدید

 

سپس نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حتما بعد از استفاده از قلم لکه بر لباس Lil Bully با یک دستمال مرطوب بر روی لکه بکشید و باقی مایع این محصول را از روی لباس پاک نمایید. زیرار این محصول بسیار قوی می باشد و ممکن است در صورت ماندن و خشک شدن این محصول رنگ لباس شما از بین برود و یا کم رنگ شود.

 

لکه بر لباس جدید

 

شما می توانید در صورت کثیف شدن لباس خود از این محصول استفاده نموده و نیازی به شستن آن و یا بردن به خشک شویی جهت لکه بری نداشته باشید و در زمان و هزینه های خود صرفه جوبی نمایید. این محصول را می توانید بر روی کلیه پارچه ها از هر جنس و از هز رنگ استفاده نمایید و قلم لکه بر لباس Lil Bully خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید. این قلم لکه بر لباس Lil Bully در اصل مثل ماژیک می باشد و با کشیدن این محصول و اضافه کردن مایع بر روی محصول می توانید انواع لکه ها را از بین ببرید.

 

لیل یولی

 

استفاده از این قلم لکه بر لباس Lil Bully بسیار آسوده و راحت می باشد و شما نیازی نیست تا زمان صرف لکه گیری بر روی لباس خود بکنید. شما می توانید به راحتی از این محصول استفاده نمایید و لباس های خود را لکه گیری کنید.

شما می توانید با توجه به ابعاد کوچک این محصول همیشه این قلم لکه بر لباس Lil Bully را به همراه خود داشته باشید و در رستوران ها و یا محل کارو یا مسافرت در صورت نیاز از آن به راحتی استفاده نمایید. این قلم لکه بر لباس Lil Bully می تواند در عرض چند ثانیه هر لکه ای را از بین ببرد و لباس شما را مثل روز اول به شما تقدیم نماید.

در هر بسته از این محصول 6 عدد از آن موجود می باشد و شما می توانید از طریق این درگاه اینترنتی محصول قلم لکه بر لباس Lil Bully را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. دیگر لازم نیست نگران لکه های غذاو یا نوشیدنی بر روی لباس خود باشید، می توانید با استفاده و خرید این محصول خارق العاده تمامی لک ها و کثیفی های موجود بر روی هر لباس را زابین ببرید و زیبایی را به آن برگردانید.

برای شما عزیزان فیلمی را تهیه دیده ایم که می توانید با تماشای آن بیشتر با قلم لکه بر لباس Lil Bully اشنا شوید

 

 

مشخصات فنی قلم لکه بر لباس

نظرات کاربران برای: قلم لکه بر لباس

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید