512

سردوشی حمام تصفیه کننده آکواهیرشناسه کالا: akoa hair

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می توانید از طریق لیست بالای صفحه، از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید

نقد و بررسی اجمالی سردوشی حمام تصفیه کننده آکواهیر

سردوشی تصفیه کننده آب آکواهیر تمام سختی ها و جرم آب را گرفته و آبی ملایم برای استحمام تولید می کند. این سردوشی از 3 قسمت مجزا برای تصفیه ذرات مختلف از جمله جیوه، کلر و رسوبات سنگین که همه این ها عوامل اصلی ریزش مو می باشند تشکیل شده است.

شما می توانید این سردوشی را در کم تر از 2 دقیقه و به راحتی نصب و استفاده کنید. با سردوشی تصفیه کننده آکواهیر افزایش فشار آب و سرعت آن تا 6 برابر بیشتر شده و تا 50% در مصرف آب صرفه جویی می شود. بخش های مختلف سردوشی آکواهیر شامل : توپ های مینرال (معدنی)، توپ های سنگ معدن یون منفی و توپ های انرژی بخش می باشد. داشتن موهای زیبا حق شماست!

امروزه در میان آقایان تعداد کسانی که فکر می کنند موی کم پشتی دارند و حتی به تاسی دچار گشته اند زیاد شده است. برای ازبین بردن جرم های آب هزینه ی زیادی لازم نیست مصرف کنید.

با خرید یک عدد سردوشی تصفیه آب آکواهیر تمام سختی ها و جرم آب را گرفته و آبی ملایم داشته باشید. لازم به ذکر است این سردوشی از 3 قسمت مجزا برای تصفیه ذرات مختلف از جمله جیوه، کلر و رسوبات سنگین که همه این ها عوامل اصلی ریزش مو می باشند تشکیل شده است.

شما می توانید این سردوشی را در کم تر از 2 دقیقه و به راحتی نصب و استفاده کنید. با سردوشی تصفیه کننده آکواهیر افزایش فشار آب و سرعت آن تا 6 برابر بیشتر شده و تا 50% در مصرف آب صرفه جویی می شود. داشتن موهای زیبا حق شماست!

داخل این سردوشی همانطور که در تصویر زیر پیداست توپ های رنگی مختلفی قرار دارند که در نتیجه عبور آب از میان آن ها ، آبی ملایم و بدون مواد مضر بر روی پوست شما جریان پیدا می کند.

مواد تشکیل دهنده این توپ ها به شرح زیر است:

توپ های مینرال (معدنی):
کلر، فلزات سنگین، ناخالصی ها، باکتری ها و آنتی اکسیدان باقی مانده در آب را برای سلامت پوست و موها ازبین می برد.

توپ های سنگ معدن یون منفی:
مولکول های آب را به مولکول های کوچک تری می شکند که باعث جذب سریع و بیشتر مواد معدنی با ارزش توسط پوست می شود.

توپ های انرژی بخش:
با آزاد کردن یون های منفی و تنظیم میزان ph آب، آب را کمی قلیایی کرده و در نتیجه استحمام با این آب پوستی شاداب و با طراوت خواهید داشت و هرگز خواب آلود نخواهید شد.

همه آب های مصارف خانگی دارای کلر می باشند. کلر یک عامل سفید کننده است و با پروتئین های پوست و مو ترکیب شده و سبب نابودی آن ها می شود. مو حالت خشک پیدا می کند و در پوست های حساس، احساس سوزش ایجاد می شود. با استفاده از سر دوشی حمام طراحی شده برای حذف کلر و املاح مضر،از آبی ایمن لذت ببرید، سوزش و سوختن چشم نداشته و پوستی شاداب داشته باشید.

فواید استفاده از سردوشی حمام آکواهیر:
حس سبکی آب در هنگام استحمام - حالت گیری مناسب موی سر - رفع خشکی پوست بدن وسر - رفع خارش بدن - داشتن مویی نرم تر و براق تر - رفع مشکل شوره سر. - کمک به تاثیر مطلوب تر شامپو و صابون - داشتن پوستی بدون چین و چروک و دوری از پیری زودرس پوست - حذف رسوب - موثر برای کمتر محو شدن رنگ موی خانم ها - کمک به تنفس بهتر ریه ها , سلول ها , روزنه های بدن ورزشکاران حرفه ای برای رقابتی بهتر در مسابقات - حفاظت از چشم و جلوگیری از سوزش چشم خصوصاً کودکان و نوزادان - مناسب برای کسانی که به کلر حساسیت دارند - حذف کلر و جلوگیری از ریزش مو مربوط به آن .

دستگاه تصفیه آب حمام یا فیلتر تصفیه آب دوش حمام دستگاه کوچکی می باشد که به سر دوش حمام وصل می شود و با حذف زنگ لوله و گاز های شیمیایی نظیر کلر از کدر شدن، ریزش مو و خارش پوست جلوگیری می کند و باعث شادابی و تازگی پوست شما می شود.

ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻧﯿﺎز روزاﻓﺰون کﺸﻮر ﺑﻪ ﺗﺎﻣﯿﻦ آب ﺳﺎﻟﻢ و ﺑهداﺷﺘﯽ ، درﺧﻮاﺳﺖ ﺑﺮای دﺳﺘﮕاه های ﺗﺼﻔﯿﻪ آب ﻧﯿﺰ روز ﺑﻪ روز اﻓﺰاﯾﺶ ﯾﺎﻓﺖ و ﺗکﻨﻮﻟﻮژی فیلتر پیشرفته ﺑﻪ ﯾکﯽ از کﺎراﻣﺪ ﺗﺮﯾﻦ و ﻣﻮﺛﺮﺗﺮﯾﻦ روش ها جهت ﺗﺼﻔﯿﻪ آب ، در اﯾﻦ ﺻﻨﻌﺖ ﻣﺒﺪل ﮔﺮدﯾﺪ. ﻧکﺘﻪ ای کﻪ اﻣﺮوزه هم میهنان ﻋﺰﯾﺰ و ﻓﻌﺎﻻن اﯾﻦ ﻋﺮﺻﻪ را ﻧﮕﺮان ﺳﺎﺧﺘﻪ ، ورود دﺳﺘگاه ها و ﻗﻄﻌﺎت ﺑﯽ کﯿﻔﯿﺘﯽ اﺳﺖ کﻪ ﻧﻪ تنها ﺑﺎﻋﺚ اﻓﺰاﯾﺶ ﺳﻄﺢ ﺳﻼﻣﺖ و بهداﺷﺖ ﻣﺮدم ﻧﻤﯽ ﺷﻮد ، ﺑﻠکﻪ ﻧﺎراﺣﺘﯽ های ﺟﺴﻤﯽ و ﭘﻮﺳﺘﯽ ﻓﺮاواﻧﯽ را ﻧﯿﺰ ﺑﺮای آنها ﺑﻮﺟﻮد ﻣﯽ آورﻧﺪ.

دلایل نیاز به فیلتر تصفیه آب دوش حمام آکواهیر:

 1. در حمام به خاطر بالا بودن دمای هوا منافذ پوست باز شده و کلر به راحتی وارد بدن شما می شود. این کلر وارد شده به بدن شما ممکن است به مراتب بیشتر از میزان کلری باشد که با نوشیدن آب وارد بدن شما می شود.
 2. کلر باعث خشکی پوست بدن و سر شما می شود و علت خارش بدن شما پس از دوش گرفتن خشکی پوست می باشد.
 3. کلر موجود در آب باعث پیری زود رس می شود.
 4. کلر به سرعت به گاز تبدیل شده و از راه تنفس به بدن شما وارد می شود. گاز کلر به مراتب راحت تر از هنگامی که خورده شود وارد خون می شود.
 5. فیلتر تصفیه آب دوش حمام از ورود گاز های آزاد شده از طریق بخار حمام به محیط منزل جلوگیری میکند و هوای داخل ساختمان آلوده نمی شود
 6. گاز کلر موجب بیماری سرطان سینه در خانم ها می شود
 7. این فیلتر از کربن فعال بوده، کاملا بهداشتی و از جنس پوسته نارگیل می باشد.
 8. نصب و تعمیر آسان فیلتر تصفیه آب دوش حمام

ویژگی های این سردوشی تصفیه آب آکواهیر:

 • حذف کلر و ترکیبات سمی وابسته به کلر
 • حذف فلزات سنگین و سمی ناخواسته در آب شهر
 • جلوگیری از خروج میکروب های بیماری زا و ذرات ناخواسته در آب
 • تامین و تولید بیلیون ها یون منفی که در هر لحظه در حمام روی موی سر و بدن شما سرازیر می شود.
 • حذف بوی بد کلر و تجربه یک احمام معطر
 • کاهش مصرف آب تا 50 درصد
 • افزایش فشار آب و سرعت آب تا 6 برابر
 • جلوگیری از خشکی و شکنندگی موی سر
 • حذف فلزات سنگین و سمی در آب
 • ایجاد درخشندگی و لطافت به موی سر و پوست
 • جلوگیری از ازدیاد شوره سر

Negative ion mineralized spheres purifies water and improves mineral nutrient absorption
- Our 3 layers of mineralized spheres will greatly reduce impurities in your water
- Impurities in your tap water will often dry your skin and cause an imbalance in your oil glands. With the purifying effect of the bioactive stones our shower heads will help you restore balance
- Health benefits may include smoother skin, reduce oil secretion, increase cell viability
Great For The Environment

Everything from the packaging to the product is fully recyclable. Aquahair was formed with a mission to offer quality products to the market place while being extremely environmentally friendly. We also want to create awareness that clean water is not always easy to obtain around the world. Our shower heads deliver an incredible amount of water pressure thanks to our laser cut micro cone shaped holes technology.
128 cone-shaped holes conserves water and increases water pressure. Conserves up to 35% water.
Negative ion mineralized spheres purifies water and improves mineral nutrient absorption.
Health benefits may include smoother skin, reduce oil secretion, increase cell viability.
Easy Installation. Buy Now to enjoy Spa experience at the comfort of your home.

mineral balls
will remove the residual chlorine in tap water, heavy metals, impurities, and bacteria, anti oxidant, better for healthier look of hair and skin
negative ion mineral stones
make water molecules into small molecules, makes a variety of precious minerals which easy to absorbed by the skin.
energy balls
can release negative ion, adjust ph value of the water, make water become slightly ALKALINE and more beneficial to skin health
Built-in energy ball
SPA soa experience
anion Filtration technology

مشخصات فنی سردوشی حمام تصفیه کننده آکواهیر

نظرات کاربران برای: سردوشی حمام تصفیه کننده آکواهیر

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید