0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

ناموجود

شیشه شوی سه کاره ایزی گلس Easy Glass مناسب برای شستشوی انواع شیشه ها در چند دقیقه بدون خستگی بسیار سریع و آسان با طراحی شیک و چند منظوره می باشد.

این شیشه شور دارای یک مخزن 200 میلی لیتری ، اسپری آب پاش ، پارچه قابل شستشوی میگروفایبر و تیغه لاستیکی برای آبگیری و خشک کردن کامل می باشد. بدون ایجاد هیچ گونه لک و خش شیشه هایی کاملا درخشان و شفاف داشته باشید.

توضیحات کالا

شیشه شوی سه کاره ایزی گلس Easy Glass مناسب برای شستشوی انواع شیشه ها در چند دقیقه بدون خستگی بسیار سریع و آسان با طراحی شیک و چند منظوره می باشد. این شیشه شور دارای یک مخزن 200 میلی لیتری ، اسپری آب پاش ، پارچه قابل شستشوی میگروفایبر و تیغه لاستیکی برای آبگیری و خشک کردن کامل می باشد. بدون ایجاد هیچ گونه لک و خش شیشه هایی کاملا درخشان و شفاف داشته باشید.

یک شیشه شوی حرفه ای سه کاره که می تواند برای منازل و محل کار و خودرو و … بسیار مناسب باشد ، به ایام خانه تکانی نزدیک می شویم ، برای اینکه به روند تمیزی منزل سرعت بخشید به شما شیشه شوی حرفه ای و سه کاره را پیشنهاد می کنیم ، این شیشه شوی با طراحی شیک و کاربردی آسان و سریع می تواند به شما در روند پاکسازی شیشه های منازل کمک بسزایی کند.

شیشه شوی سه کاره Easy Glass دارای مخزن با حجم 200 میلی لیتر
تمیز کردن سریع و آسان
اسپری، شستشو و پاک کردن به صورت همزمان و سریع
طراحی شیک و کاربردی
دارای پارچه قابل شستشوی میکروفایبر
تیغه لاستیکی برای آبگیری و خشک کردن کامل
اسپری کردن آب , شستشو و خشک کردن فقط با یک وسیله
مناسب برای استفاده در منزل , خودرو , اداره ها و ...
قابل استفاده در منزل، محل کار، خودرو و ...

شیشه شوی حرفه ای سه کاره تمام کارهای پاک کردن یک شیشه را به راحتی و در کوتاه ترین زمان انجام می دهد، این شیشه شوی دارای آب پاش قوی بوده و در بالای آن دو ابزار بسیار کاربردی یعنی تیغه لاستیکی جهت آبگیری و خشک کردن کامل و در طرف دیگر پارچه قابل شستشوی میکروفایبر قرار دارد. این محصول بسیار کاربردی بوده و در منزل، محل کار، خودرو و ... قابل استفاده می باشد.

این شیشه شوی همه کاره دارای اسپری فوق العاده قوی هست به همراه تیغه لاستیکی نانو و دستمال پارچه ای میکروفایبر هست که آبگیری و خشک کردن کامل توسط این دوابزار انجام میشود.

با استفاده از شیشه شوی سه کاره Easy Glass در کمترین زمان و به آسانی انواع شیشه را پاک خواهید کرد.این محصول به گونه ای طراحی شده که علاوه بر آب پاش در قسمت بالای آن تیغه لاستیکی و پارچه میکروفیبر قابل شستشو قرار داده شده است.ابتدا آب گرم و مواد شوینده را درون مخزن آب پاش ریخته و بعد شروع به اسپری کردن آب به شیشه کرده و سپس با استفاده تیغه لاستیکی شروع با آب گیری نماید و بعد از انجام این مرحله به وسیله ی پارچه میکروفیبر شیشه را خشک نمایید.شما می توانید از این محصول در منزل , خودرو , اداره ها برای تمیز کردن گلخانه , شیشه , پنجره , کمد , درب پاسیون و غیره استفاده نمایید.

ویژگی های شیشه شوی حرفه ای سه کاره:

-کیفیت مناسب بالا
- طراحی شیک و کاربردی
- ساخته شده از مواد pvc
- دارای مخزن آب 200 cc
- مناسب برای نظافت شیشه ها و سطوح مختلف
- اسپری، شستشو و پاک کردن به صورت همزمان
- دارای پارچه شستشوی میکروفایبر
- تیغه لاستیکی برای آبگیری و خشک کردن کامل
- قابل استفاده در منزل، محل کار، خودرو و...

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای شیشه شوی سه کاره ایزی گلس
جدیدترین محصولات